Moc kolorowych dźwięków Skandynawii

| TWO

4 sierpnia 2011 | Rzeczy

Urbanears to słuchawki, które pozwalają na podkreślenie indywidualności związanej z naszą osobowością czy rodzajem preferowanej muzyki. Na polskim rynku dostępne są cztery modele szwedzkich słuchawek.

Urbanears to słuchawki, które pozwalają na podkreślenie indywidualności związanej z naszą osobowością czy rodzajem preferowanej muzyki. Na polskim rynku dostępne są cztery modele szwedzkich słuchawek.

Urbanears Plattan zostały zaprojektowane jako klasyczne słuchawki, łączące w sobie innowacyjne funkcje oraz użyteczność z aktualną technologią. Są to w pełni wymiarowe słuchawki pozwalające na osiągnięcie wysokiej jakości, dobrze odizolowanego dźwięku. Dla uzyskania maksymalnej mobilności można je złożyć. Ponadto wyposażone są w złącze Zound Plug umiejscowione na nauszniku, do którego można podłączyć słuchawki drugiej osoby i wspólnie słuchać muzyki odtwarzanej z jednego źródła.

Urbanears Medis to słuchawki douszne o eleganckiej i minimalistycznej stylistyce, zachowujące jednocześnie funkcjonalność na poziomie modeli pełnowymiarowych. Wyposażone są w system EarClick, który pozwala na osadzenie i zakotwiczenie słuchawki w uchu w sposób zapewniający maksymalny komfort i jakość dźwięku, a jednocześnie zapobiegający wypadaniu słuchawki.

Słuchawki Tanto nawiązują stylistyką do słuchawek „okresu walkmanów”. Są tak lekkie, że praktycznie ich nie czuć, jednocześnie parametry techniczne pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Zaś model Bagis to najbardziej kompaktowy z modeli marki Urbanears. Konstrukcja gumowej wkładki ułatwia włożenie słuchawek bezpośrednio do ucha jednocześnie zapewniając skuteczną redukcję szumów. Tak jak w przypadku pozostałych modeli Urbanears słuchawki posiadają przewód wykonany ze splotu tkaninowego, który eliminuje efekt szumów. Dodatkową zaletą modelu Bagis jest możliwość zapięcia go słuchawka w słuchawkę dzięki czemu można je wygodnie nosić na szyi, kiedy nie są używane.

Ceny słuchawek: Plattan – 239, Medis -199, Tanto – 159, Bagis – 119 zł.

Więcej: www.soundwear.pl, www.answear.com oraz www.urbanears.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Twórczość Olgi Tokarczuk w Bibliotece Końca Świata

Dla potomnych

Spitsbergen | 5 października 2020

Twórczość Olgi Tokarczuk zachowana na wieki w śniegach Arktyki