Milano Preview: Paged nowy i powarsztatowy

Mediolan | MAC

5 kwietnia 2013 | Design | Rzeczy | Wydarzenia |

Paged Meble w czasie 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia) zaprezentuje nie tylko nowe projekty, ale też efekty warsztatów „Meble gięte – tradycja i nowoczesność”.

Paged Meble w czasie 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia) zaprezentuje nie tylko nowe projekty, ale też efekty warsztatów „Meble gięte – tradycja i nowoczesność”.

Paged Meble to stały bywalec najważniejszych targów meblowych na świecie, gdzie co roku przygotowuje specjalną ekspozycję. W tym roku po raz kolejny zagości na Milan Fairgrounds, prezentując nie tylko popularne kolekcje mebli, ale również efekty warsztatów „Meble Gięte – tradycja i nowoczesność”, na których powstało wiele koncepcji we współpracy młodych projektantów z doświadczonymi konstruktorami i stolarzami. Nowatorskie modele są przygotowywane do komercyjnej sprzedaży na rynkach eksportowych. – Targi w Mediolanie to najlepsza okazja by zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców nasze nowe propozycje produktowe, w których przejawia się nasz sposób myślenia o dobrym designie i nieustannie inspirującej nas tradycji. W tym roku zaprezentujemy modele, których motywem przewodnim jest fascynacja unikalną technologią gięcia drewna, szlachetnym meblarskim rzemiosłem i naturą. Marka Paged Meble słynie na całym świecie z produkcji mebli giętych, przede wszystkim wyjątkowych krzeseł. Ta kategoria będzie najsilniej reprezentowana na naszym stoisku, ale pojawią się także stoliki i komody. Chcemy pokazać w Mediolanie nasze szerokie kompetencje i możliwości – mówi Julitta Maciejewska-Walczak, dyrektor marketingu Paged Meble.

Premierowe propozycje to m.in.: Salt Family – wygodne krzesła o dynamicznej linii niezbędne w każdej jadalni, Prop – klasyczna forma wykorzystująca sklejkę w szlachetnej odsłonie, a także Lady Chair – fotel o miękkiej formie, inspirowanej kształtem kobiecej talii. O nowe modele wzbogaciła się także kolekcja X-Chair oraz rodzina krzeseł Antilla. Ekspozycję Paged Meble uzupełnią premierowe propozycje mebli skrzyniowych, które stanowią ważny element oferty firmy.

Na stoisku firmy będzie można także skorzystać z aplikacji Cust stworzonej przez firmę Circus Digitalis. Aplikacja służy do wirtualnej prezentacji, customizacji i sprzedaży produktów z użyciem fotorealistycznych modeli 3D. Dzięki niej na dotykowych ekranach można skonfigurować i obejrzeć część oferty firmy oraz zapoznać się z unikalnymi materiałami fotograficznymi i video związanymi z produkcją mebli.

Bo Paged Meble to długa tradycja – początki firmy sięgają 1881 r., kiedy powstała pierwsza Fabryka Mebli Giętych w Jasienicy należąca do koncertu Thonet Mundous. Firma ciągle się rozwija, projektuje nowe wzory i doskonali proces produkcji drewnianych krzeseł, stołów i mebli skrzyniowych. Paged Contract International specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów zagranicznych, sprzedając swoje produkty w ponad 40 krajach.

Produkty Paged meble będzie można też zobaczyć na wystawie „must have from Poland” oraz ekspozycji przygotowanej przez Śląski Klaster Designu.

Więcej: www.pagedmeble.pl

Milano Preview – to cykl „Design Alive”, w którym zapowiadamy nowości, jakie w kwietniu pojawią się na największych targach designu na świecie oraz podczas imprez towarzyszących 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia).

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Teatr florystyczny

Teatr florystyczny

Mediolan | 12 września 2022

Studio projektowe LatoxLato na nowo definiuje doniczkę