Holistyczne centrum relaksu

Łazienka już dawno przestała być zwykłym pomieszczeniem w domu czy mieszkaniu. Stała się swoistą świątynią relaksu dla ciała i dla ducha. Ale również jedną z wizytówek domu i miejscem, które również powinno być trendy. Producenci prześcigają się w nowych wzorach, kolorach, fakturach. Ale na co postawić, co wybrać?

Inspiracje czerpane z natury

Marka Fjordd jest polską firmą, ale inspiracje do projektowania czerpie z natury. Norweskie fiordy, wyspy i wzgórza stały się silnym elementem, który odzwierciedlany jest w designie produktu.

Widzimy to w łukach, obłościach i strzelistych formach. Tak samo kolory oferowane przez markę swoje źródło mają w naturze. Kolory w ramach linii #ColoursByFjordd nie są krzykliwe, ostre. Są delikatne, subtelne, i nawet jeśli w ciemnych odcieniach, są kojące. Nadają wnętrzu charakter, ale nie burzą przy tym spokoju. Forma i kolory w spójny sposób tworzą poczucie relaksu, spokoju i ukojenia, tworząc niepowtarzalny klimat wnętrza.

Zaprojektowane dla wygody

Ale to, co również jest naturalne dla marki to komfort i ergonomia. Już sam materiał – unikalny kompozyt kamienny Aquastone® jest przyjemny w dotyku i subtelny. Ten wyjątkowy materiał ma także niezwykłe właściwości utrzymania ciepła, znacząco przewyższając produkty wykonane z akrylu i innych mieszanek.

Dla Fjordd design to nie tylko to jak produkt wygląda, ale również to jak się go użytkuje. Ergonomia i dopasowanie do budowy ciała jest kluczowe. W końcu wanny są to produktami również, a może przede wszystkim do odpoczynku. 

Marka Fjordd. Uznanie w oczach ekspertów

Eksperci i autorytety designu w Polsce doceniają produkty Fjordd. Kolekcja Senja w konkursie Dobry Design otrzymała wyróżnienie w kategorii Best Polish Design oraz jest finalistą konkursu Dobry Wzór 2021, Kolekcja Fjord otrzymała nagrodę Must Have 2021, kolekcja Ramsa otrzymała Diament Meblarstwa. Nagrody i tytułu to potwierdzenie uznania przez profesjonalistów za jakość produktów i zaangażowanie całego zespołu Fjordd.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: