Całkowicie czarna kuchnia? Z Franke to możliwe!

Warszawa | Tekst sponsorowany

9 października 2023 | Design | Polecane | Rzeczy |

Ciemna kuchnia zawsze jest w trendzie, dlatego znana z eleganckiego i funkcjonalnego wzornictwa szwajcarska marka Franke, proponuje czarne urządzenia AGD. Te wysublimowane stylem i zaskakujące funkcjami urządzenia kuchenne zaskoczą Cię  też ponadczasowością!

Czy zauważyliście ewolucję, jaką przeszła kuchnia w ostatnich latach? Jak bardzo wyrafinowana stała się pod względem estetyki i funkcjonalności? Przyjrzyjmy się jej bliżej. 

Paleta kojarząca się z luksusem to nasycone kolory, subtelne delikatne odcienie oraz ciemne, wręcz czarne tonacje. Ich elegancję podkreśla satynowa lub matowa tekstura, nadająca lekki poblask lub tajemniczą głębię. To właśnie takie wykończenia królują we wnętrzach. Spotkamy je również w kuchniach, szczególnie tych otwartych na salon.

W zabudowach meblowych dominują odcienie szarości, wpadające w antracyt, a także czerń. Ciemne, matowe meble kuchenne miały kiedyś opinię trudnych w utrzymaniu czystości. Na szczęście nowoczesne laminaty imitujące lakier lub fornir mają powierzchnie, na których nie zostają nawet odciski palców. Kluczem do elegancji jest konsekwencja, dlatego w zabudowie kuchennej powinny znaleźć się stylowe, zaprojektowane z umiarem, urządzenia.

Należą do nich całkowicie czarne AGD do zabudowy, płyta indukcyjna, okap, a także zlewozmywak i bateria kuchenna. Ich jednolita czerń będzie dla kuchni estetyczną klamrą.

W kuchni pojawia się coraz więcej wyspecjalizowanych urządzeń do zabudowy takich jak ekspres i chłodziarka do wina. Teraz dołączyły do nich wyrafinowane szuflady AGD.

Franke czarna kuchnia – ponadczasowa i modna!

W modelu przeznaczonym pod ekspres znajdziemy organizer z drewna dębowego z zagłębieniami na akcesoria niezbędne do serwowania kawy i herbaty. Dzięki pojemnikom na ziarna i liście można przechowywać i zachować świeżość swoich ulubionych gatunków lub mieszanek. Dołączony zestaw do latte art pozwala na wyrażenie swojej kreatywności poprzez tworzenie wzorów na powierzchni kawy. Natomiast w szufladzie przeznaczonej pod winiarkę, dębowy organizer stanowi oprawę dla otwieraczy do butelek, korkociągów i korków np. do szampana. Każdy z nich ma swoje miejsce w specjalnie ukształtowanych wyżłobieniach.

W kuchni nie może zabraknąć również miejsca dla piekarnika z czarnym szkłem i detalami w czarnym macie. Najlepiej wybrać model z funkcjami parowymi i programami automatycznymi, w którym przyrządzimy zdrowe, dietetyczne dania.

Całkowicie czarne urządzenia kuchenne to nie tylko wysmakowany styl, ale również bezpieczny wybór. Pasują praktycznie wszędzie, a ich harmonijna estetyka nigdy się nie znudzi. Więcej informacji Rodzina Mythos | Franke Home Solutions

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: