Konkurs: Wygraj przedmioty Pink Pug Design

| MAC

21 kwietnia 2011 | Rzeczy

Już w czwartek w naszym konkursie do wygrania przedmioty powstałe w Pink Pug Design. Do rąk Czytelników mogą trafić lampa, poduszka oraz podkładki.

Już w czwartek w naszym konkursie do wygrania przedmioty powstałe w Pink Pug Design. Do rąk Czytelników mogą trafić lampa, poduszka oraz podkładki.

Wśród nagród konkursowych znalazła się filcowa lampa Convallaria, jedna z całej serii lamp, przypominających kolorowe kwiaty. – Na ich kształt miał wpływ fakt, że jestem kobietą, w dodatku córką ogrodników i wychowywałam się wśród kwiatów – przyznaje Asia Pytlewska z Pink Pug Design. Convallaria jest lampą wiszącą, inspirowana naturą, wykonano ją z filcu poliestrowego i plexi. Lampy Convallaria otrzymały m.in. wyróżnienie Machina Design Awards 2009.

W konkursie będzie można wygrać również podkładki data storage 0.2 boomox oraz data storage 0.1 szpula. Wszystkie są inspirowane nośnikami danych, które wyszły z powszechnego użycia jak kasety magnetofonowe, dyskietki komputerowe czy klisze fotograficzne. Podkładki wykonane z filcu poliestrowego i wycinane laserowo łączą w sobie styl vintage i nowoczesność. Podkładki data storage 0.2 boomox są przeznaczone pod talerze i kubki, a inspiracją do ich powstania stały się stare odtwarzacze. Natomiast podkładki data storage 0.1 szpula nawiązują do dawnych nośników.

Nagrodą w konkursie jest także poduszka dekoracyjna z motywem różowego mopsa, wykonana w technice druku cyfrowego. Tył poduszki jest w kolorze czarnym, a cała poszewka jest zapinana na suwak.

Uwaga konkurs! Wygraj przedmioty Pink Pug Design
Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać któryś z przedmiotów Pink Pug Design, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się seria nowych produktów, projektowanych przez to studio? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.pinkpugdesign.pl
Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 21 kwietnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00.

Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako czwarte, jedenaste, dziewiętnaste i trzydzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive).

Sponsorem konkursu jest Pink Pug Design.

Powiązane artykuły:

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.

Konkurs! Wygraj prenumerat? “Design Alive”

Wygraj prenumeratę!

Liberec | 5 lutego 2014

Konkurs! Policz, na ilu zdjęciach w magazynie nr 9 jest widoczny hotel Ještěd.