Konkurs: Wiosna z GG-Design!

| MM

24 marca 2011 | Rzeczy

– Kogutki, rozetki, etno pasiaki i ozdobne wywijasy subtelnych dekoracji, przełamują surowość i regularność nowoczesnej formy, rozweselając wnętrza zdominowane przez zimne kolory – przekonuje pomysłodawczyni sklepu GG-Design. Już w czwartek do wygrania w naszym konkursie przedmioty, oczywiście z folkowymi motywami, ufundowane przez GG-Design.

– Kogutki, rozetki, etno pasiaki i ozdobne wywijasy subtelnych dekoracji, przełamują surowość i regularność nowoczesnej formy, rozweselając wnętrza zdominowane przez zimne kolory – przekonuje pomysłodawczyni sklepu GG-Design. Już w czwartek do wygrania w naszym konkursie przedmioty, oczywiście z folkowymi motywami, ufundowane przez GG-Design.

Od chwili powstania GG-Design (www.gg-design.eu) kieruje się mottem: „Małe rzeczy mistrzów designu w Twoim domu”. To dlatego w jego ofercie można znaleźć oryginalne a zarazem praktyczne przedmioty użytkowe. Design w ofercie sklepu nie zna granic, dlatego też znajdziemy w nim zarówno artykuły stworzone przez światowych projektantów jak i twórców polskich. Sklep powstał z myślą o osobach, które każdego dnia potrafią czerpać przyjemność z obcowania z pięknem. To właśnie tutaj nie tylko będziemy mogli wzbogacić własną przestrzeń, ale także zachęcić do otaczania się pięknem swoich najbliższych czy znajomych, wybierając dla nich intrygujący i użyteczny prezent.

GG-Design powstał z inicjatywy Gosi Goś, absolwentki Wydziału Form Przemysłowych w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, która szczególną wagę przykłada do przedmiotów inspirowanych motywami folkowymi. – We współczesnym wzornictwie coraz więcej projektów wykorzystuje dorobek sztuki ludowej. Niegdyś postrzegana, jako sztuka drugiej kategorii, dziś jest zrehabilitowana. I nie chodzi o to, że w widoczny sposób wróciła na okazjonalne kiermasze, ale weszła na salony stając się ważnym elementem ich wyposażenia. Folklorystyczna ornamentyka znakomicie koresponduje zarówno z rustykalnymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami – przyznaje Gosia Goś.

Uwaga konkurs! Wygraj przedmioty inspirowane folkiem
W naszym konkursie można wygrać:
• komplet podkładek Kwiat Paproci, zaprojektowanych według łowickiej wycinanki przez Aleksandrę Teodorczyk (AT Design) o wartości 149 zł,
• komplet podkładek Wiosna w kolorze czerwonym, który tworzą: serweta o średnicy 40 cm, dwie podkładki pod talerzyki o średnicy 20 cm oraz cztery podkładki pod kubek o średnicy 8 cm. Komplet o wartości 152 zł zaprojektowała Aleksandra Teodorczyk z AT Design,
• poduszkę Kwiat Paproci 2, wraz z bieżnikiem w kolorze limonki, inspirowaną elementem łowickiej wycinanki, o wartości 188 zł. To również projekt AT Design.

Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jedną z trzech nagród, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jakie polskie marki można znaleźć w ofercie sklepu GG-Design ? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.gg-design.eu Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 24 marca pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako piąte, dwudzieste i pięćdziesiąte z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive).

Sponsorem konkursu jest sklep GG-Design (www.gg-design.eu).

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kreatywni poszukiwani do stworzenia nowego, niezwykłego miejsca na mapie Warszawy

Uwaga! Konkurs

Warszawa | 18 sierpnia 2020

Kreatywni poszukiwani do stworzenia nowego, niezwykłego miejsca