Piękno różnorodności

Warszawa | Tekst promocyjny

12 października 2022 | Design |

Marka Kler od lat kojarzona jest z eleganckimi i ponadczasowymi meblami wypoczynkowymi. To klasyka, która kierowana jest do koneserów pięknych i wytwornych wnętrz – urządzonych ze stylem i klasą.

Długo oczekiwana kolekcja Kler Attitude powstała we współpracy z młodymi projektantami z Polski, Włoch, Czech i Stanów Zjednoczonych. To nowość, która stanowi uzupełnienie aktualnej oferty marki, jednocześnie wnosząc powiew świe­żości do dotychczasowego portfo­lio.

Twórcy kolekcji pochodzą z różnych zakątków świata, lecz łączy ich wspól­na pasja i miłość do dobrego designu. Stworzona przez nich seria mebli wypoczynkowych poka­zuje, jak zmienia się oferta Kler.

Orygi­nalna, świeża i odważna kolorystycz­nie, a zarazem minimalistyczna kolekcja w pełni obrazuje nową siłę marki, czego najlepszym dowodem jest sofa Emotion, którą zaprojektował Wojciech Błaszczyk. Esencją projektu jest szlachetny minimalizm. Płynne linie dają poczucie relaksu i odprężenia. Dzięki stworzonemu specjalnie dla kolekcji Kler Attitude próbnikowi tkanin, zachwyca także nowymi kolorami tapicerki.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Szlachetny minimalizm

Szlachetny minimalizm

Warszawa | 27 stycznia 2022

Kler Attitude to dzieło międzynarodowego zespołu projektantów pod wodzą Polaka

Polacy na Milan Design Week. Przewodnik

Polski tydzień

Mediolan | 6 kwietnia 2015

Milan Design Week (14-19 kwietnia). Tu znajdziecie Polaków.