Wiosenny numer „Design Alive Home” w sprzedaży. Polecamy!

Po raz szósty oddajemy w Wasze ręce wydanie specjalne „Design Alive Home”. Ten numer w całości poświęcamy codziennym mikroświatom – wnętrzom i ich twórcom. Polecamy też najlepsze nowe adresy w Polsce, w tym tzw. dzieci lockdown’u, które powstały pomimo a może właśnie dzięki pandemii.

Ostatnim razem, gdy spotkaliśmy się w numerze specjalnym „Design Alive Home”, pokazywaliśmy Wam polskie realizacje. Tym razem odbywamy inspirującą podróż po wnętrzach z najróżniejszych miejsc. Miejsc, które czasami stają się też nasze, bo możemy je wynająć lub spędzić w nich trochę czasu, odwiedzając biuro lub znajomych. Albo już na zawsze pozostaną czyimś codziennym mikroświatem – kogoś, kogo nigdy osobiście nie poznamy. Tym razem spójrzmy inaczej na te wszystkie piękne wnętrza. Nie tylko przez pryzmat designu, ale też historii, które już się w nich wydarzyły albo które dopiero będą miały miejsce.

Co w numerze „Design Alive Home” nr 6?

Magdalena Radałowicz-Zadrzyńska, właścicielka pracowni projektowania wnętrz Atelier Creative Varsovie, w rozmowie z nami opowiada o swoich pasjach, które przerodziły się w zawód, pokazuje nam też swoją najnowszą realizację, 220-metrowy apartament w nowym budownictwie na stołecznym Mokotowie. W magazynie znajdziecie też wywiady z fotografką wnętrz Weroniką Trojanowską i Maciejem Cyprykiem, współtwórcą marki 366 Concept – Retro Furniture, którego odwiedzamy w jego warszawskim mieszkaniu w kamienicy przy ul. Pięknej.

Magazyn kosztuje 15 zł. Dostępny jest w salonikach prasowych  oraz w naszym sklepie z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej – zerknij tutaj

W numerze prezentujemy mnóstwo pięknych wnętrz: apartament u wybrzeży Zatoki Fińskiej, który zaprojektował Tim Veresnovsky, mieszkanie w Hongkongu, które Nelson Chow stworzył dla swoich przyjaciół, kompleks Potato Head Studios na Bali, zaprojektowany przez znaną holenderską pracownię OMA Rema Koolhaasa, przeznaczony nie tylko dla turystów, ale także dla lokalnej społeczności. Zapraszamy Was do odwiedzenia Krakowa i odmienionego przez Paradowski Studio hotelu Puro oraz Amsterdamu, gdzie sieć hoteli Sweets urządziła pokoje w 28 domkach kanałowych rozrzuconych po całym mieście! Polecamy też najlepsze nowe adresy w Polsce (showroomy, knajpki, restauracje, domy pod wynajem i hotele). Zaś w sekcji Praca prezentujemy nowy koncept salonu piękności Say No More w Kijowie definiujący się jako neutralny płciowo oraz pokazowe apartamenty włoskiej marki Mutina, w których można… zamieszkać.

Dobrej lektury i inspirujących podróży po Waszych mikroświatach!

Inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu, dwa razy w tygodniu w Twojej skrzynce!  Zapisz się na nasz newsletter

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: