Nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Już po raz piąty oddajemy w Wasze ręce wydanie specjalne „Design Alive” o wnętrzach – magazyn „DA Home”. Ten numer w całości poświęcamy polskiemu wzornictwu, polskiej architekturze i polskim wnętrzom. Od pierwszej po ostatnią stronę. Jest pięknie, zobaczcie!

Nowy numer „DA Home” – polskie wzornictwo, architektura i wnętrza

W magazynie „DA Home” przeczytacie wywiady z Ewą Voelkel-Krokowicz, prezes Concordia Design, Jadzią Lenart i Wiktorią Podolec, założycielkami manufaktury Tartaruga oraz Justyną Kosmalą, współwłaścicielką sieci bistro Charlotte. Zobaczycie też wakacyjny apartament projektu Piotra Paradowskiego na Majorce, warszawski apartament architekta Przemo Łukasika, mieszkanie restauratora Krzysztofa Gałkowskiego, czy pracownię projektantki Katarzyny Baumiller.

Opisujemy udział Marii Jeglińskiej-Adamczewskiej w międzynarodowym projekcie „Connected” zrealizowanym przez Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC). Prezentujemy trzy zachwycające mieszkania, które odkryliśmy w Poznaniu oraz zapraszamy w podróż po polskich miejscach ze smakiem – zwiedzamy nowo powstałe apartamentowce, hotele, centra handlowe, restauracje, kluby i kawiarnie. Zapraszamy do lektury!

Magazyn „DA Home” kosztuje 15 zł! Dostępny jest w salonikach prasowych, w naszym sklepie z bezpośrednią dostawą do domu oraz w wersji cyfrowej. Szczegóły tutaj.

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Gdynia Alive

Gdynia Alive

Gdynia | 7 czerwca 2023

Oto „GA”, specjalne wydanie magazynu, poświęcone kreatywnej Gdyni i jej twórcom

Sukces pisany designem

Sukces pisany designem

Warszawa | 15 marca 2023

Jest wiosenny magazyn „Design Alive”! O ludziach przedsiębiorczych i karierach!

W duecie siła!

W duecie siła!

Warszawa | 20 grudnia 2022

Nowy „DA” jest o relacjach zawodowo-prywatnych. Temat przewodni: Duety!