Nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Już po raz piąty oddajemy w Wasze ręce wydanie specjalne „Design Alive” o wnętrzach – magazyn „DA Home”. Ten numer w całości poświęcamy polskiemu wzornictwu, polskiej architekturze i polskim wnętrzom. Od pierwszej po ostatnią stronę. Jest pięknie, zobaczcie!

Nowy numer “DA Home” – polskie wzornictwo, architektura i wnętrza

W magazynie „DA Home” przeczytacie wywiady z Ewą Voelkel-Krokowicz, prezes Concordia Design, Jadzią Lenart i Wiktorią Podolec, założycielkami manufaktury Tartaruga oraz Justyną Kosmalą, współwłaścicielką sieci bistro Charlotte. Zobaczycie też wakacyjny apartament projektu Piotra Paradowskiego na Majorce, warszawski apartament architekta Przemo Łukasika, mieszkanie restauratora Krzysztofa Gałkowskiego, czy pracownię projektantki Katarzyny Baumiller.

Opisujemy udział Marii Jeglińskiej-Adamczewskiej w międzynarodowym projekcie „Connected” zrealizowanym przez Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC). Prezentujemy trzy zachwycające mieszkania, które odkryliśmy w Poznaniu oraz zapraszamy w podróż po polskich miejscach ze smakiem – zwiedzamy nowo powstałe apartamentowce, hotele, centra handlowe, restauracje, kluby i kawiarnie. Zapraszamy do lektury!

Magazyn „DA Home” kosztuje 15 zł! Dostępny jest w salonikach prasowych, w naszym sklepie z bezpośrednią dostawą do domu oraz w wersji cyfrowej. Szczegóły tutaj.

 

Powiązane artykuły:

Zimowy numer „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Numer pełen premier

Warszawa | 21 grudnia 2020

Zimowe wydanie „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży