Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Już po raz piąty oddajemy w Wasze ręce wydanie specjalne „Design Alive” o wnętrzach – magazyn „DA Home”. Ten numer w całości poświęcamy polskiemu wzornictwu, polskiej architekturze i polskim wnętrzom. Od pierwszej po ostatnią stronę. Jest pięknie, zobaczcie!

W magazynie przeczytacie wywiady z Ewą Voelkel-Krokowicz, prezes Concordia Design, Jadzią Lenart i Wiktorią Podolec, założycielkami manufaktury Tartaruga oraz Justyną Kosmalą, współwłaścicielką sieci bistro Charlotte. Zobaczycie też wakacyjny apartament projektu Piotra Paradowskiego na Majorce, warszawski apartament architekta Przemo Łukasika, mieszkanie restauratora Krzysztofa Gałkowskiego, czy pracownię projektantki Katarzyny Baumiller. Opisujemy udział Marii Jeglińskiej-Adamczewskiej w międzynarodowym projekcie „Connected” zrealizowanym przez Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC). Prezentujemy trzy zachwycające mieszkania, które odkryliśmy w Poznaniu oraz zapraszamy w podróż po polskich miejscach ze smakiem – zwiedzamy nowo powstałe apartamentowce, hotele, centra handlowe, restauracje, kluby i kawiarnie. Zapraszamy do lektury!

Magazyn kosztuje teraz 15 zł – nowa cena na nowe czasy! Dostępny jest w salonikach prasowych, w naszym sklepie z bezpośrednią dostawą do domu oraz w wersji cyfrowej (tutaj).

 

Powiązane artykuły:

Zimowy numer „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Numer pełen premier

Warszawa | 21 grudnia 2020

Zimowe wydanie „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Jesienny magazyn „Design Alive” już w sprzedaży. Pełen esejów wielkich umysłów, pięknych idei oraz nietuzinkowych wnętrz

Normalność

Warszawa | 30 września 2020

Jesienny numer „DA" już w sprzedaży. Z dodatkiem pełnym esejów!

Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

Miłość

Warszawa | 18 marca 2020

Magazyn Design Alive nr 32 dostępny za darmo!

Już jest! Nowy numer DA Home

DA Home

Warszawa | 2 października 2019

Już jest! Nowy numer i nasza opowieść o wnętrzach. Zapraszamy!

Już jest! Letni numer „Design Alive”, a w nim 10 wyjątkowych miejsc na nasze 10. urodziny

Urodzinowy numer

bielsko-biała | 2 lipca 2019

Letni numer „DA", a w nim 10 wyjątkowych miejsc na 10. urodziny.

Oto najnowszy magazyn „DA Home” – trzecie wydanie specjalne „Design Alive” poświęcone wnętrzom

O wnętrzach

bielsko-Biała | 19 maja 2019

Już jest trzeci numer „DA Home", wydanie specjalne „DA" o wnętrzach.