Gdzie są białe Święta? W Starym Browarze!

Duet projektantek z Dodoplanu po raz piąty wyczarował we wnętrzach Starego Browaru bajkowe, białe Święta. Można tu pospacerować wśród pachnących choinek, tysięcy lśniących lampek, neonów, bożonarodzeniowych stoisk oprószonych białym puchem.

„Przestrzeń Starego Browaru jest inspirująca, ale przede wszystkim bardzo wymagająca. Po przerwie wróciłyśmy do miejsca, które w dużej mierze pokierowało nami jako zespołem, wyznaczyło niezwykłą drogę projektową. To już piąty raz realizujemy ogromny projekt dekoracji zimowych dla Starego Browaru i jesteśmy tym niezmiernie podekscytowane.” mówi Iza Brola-Cieśluk, jedna z założycielek firmy Dodoplan.

„Zimowe elfy rozpoczęły żmudne przygotowania już latem. Przepis na zimę jest całkiem nieskomplikowany: 64 tysiące metrów lodowych igiełek, 18 tysięcy puszystych śnieżek, jakieś 20 km magii i najważniejsze: 46 pracowitych dłoni!” dodaje z przymrużeniem oka Dorota Januszek, druga połowa Dodoplanu.”

Firma słynie zarówno z kreatywnych, unikalnych, jednostkowych projektów, jak i tych dedykowanych produkcji seryjnej. Od maleńkich śnieżynek z naklejonymi ręczenie 10000 kryształków Svarowskiego dla salonów W. Kruk, do systemu identyfikacji wewnętrznej, projektu tapet i elementów charakterystycznych galerii handlowej Korona Kielce.

Więcej na: www.dodoplan.pl i www.starybrowar5050.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Lodziarnia naszpikowana rożkami [zdjęcia]

Lodovnia

Poznań | 22 czerwca 2017

W Starym Browarze stanęła niezwykła lodziarnia.

Kalendarium „Design Alive”. Czerwiec-październik 2015

Wakacyjny must be

Wiedeń | 27 czerwca 2015

Kalendarium "Design Alive". Czerwiec-październik 2015.