Gdynia Design Days 2020: Spotkamy się w sieci!

Już 4 lipca rusza wyjątkowa edycja online Gdynia Design Days 2020 stworzona specjalnie na czas kryzysu. Choć w tym roku nie zobaczymy się w Gdyni, zamelduj się na platformie GDD i weź udział w festiwalu. Znajdziesz tam porządną dawkę inspiracji, morze merytorycznej wiedzy i dołączysz do społeczności GDD.

Platforma GDD – sprawdź program i zamelduj się


Aby kontynuować globalną dyskusję pod tegorocznym hasłem festiwalu „Uwaga”, organizatorzy postanowili przeprojektować GDD i przenieść wydarzenia do sieci. Między 4–11 lipca użytkownicy będą mogli wziąć udział m.in. w wykładach, dyskusjach i warsztatach, wszystko dzięki dedykowanej platformie GDD. Zamelduj się i stań się częścią festiwalowej społeczności. Spotkasz tam osoby prowadzące warsztaty, kuratorów, prelegentów, a także cały team GDD  i innych uczestników. W tegorocznym programie znalazło się to, co najlepsze:
– GDD stage – to tu możesz posłuchać o najbardziej palących problemach współczesności
– warsztaty GDD, podczas których uczestnicy poznają narzędzia zwiększające kompetencje
– Design talks Business stage, czyli przestrzeń wypełniona inspiracyjnymi prezentacjami i wartościowymi studiami przypadku ze świata biznesu
– warsztaty Design talks Business, podczas których uczestnicy poznają morze praktycznych narzędzi i metod do zastosowania w swoich organizacjach

W tym roku liczą się chęci, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie. Udział w wdyjątkowej edycji online GDD, DtB Summit i DtB First Steps jest całkowicie bezpłatny. Aby uczestniczyć w wykładach wystarczy dołączyć do platformy GDD. Dodatkowe zapisy obowiązują na warsztaty ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy do części biznesowej, czyli  DtB Summit i DtB First Steps ruszyły 8 czerwca. Rejestracja na pozostałe warsztaty będzie uruchomiona 15 czerwca.

Przewodnik Gdynia Design Days 2020

Każdego roku, specjalnie na Gdynia Design Days, kreowane są wystawy kuratorskie będące interpretacją hasła edycji i spojrzeniem na zagadnienia z nim związane z różnych perspektyw. Dzięki decyzji o przeniesieniu się w całości do środowiska online organizatorzy będą mogli zaprezentować wystawy w formie interaktywnego przewodnika GDD. Do współpracy zaprosili 8 kuratorów, którzy przedstawią zagadnienia związane z hasłem GDD 2020 „Uwaga”. Premierowo wszystkie treści zawarte w przewodniku GDD zostaną upublicznione w dniu startu festiwalu, 4 lipca. Ten przegląd produktów, usług i prototypów będzie wspaniałym miejscem do poszukiwania najlepszych rozwiązań i designu o najwyższych standardach.

Kino Idei

Magazyn „Design Alive” zaprasza podczas GDD do Kina Idei online. W dniach 4-10 lipca zobaczyć będzie można siedem znakomitych filmów dokumentalnych: „Przeżyć: Metoda Houellebecqa”, „Zniknięcie mojej matki”, „Chińskie van Goghi”, „Mikrotopia”, „Hi A.I. Mój przyjaciel robot”, „ZUD” i „Antropocen. Epoka człowieka”. I to bezpłatnie! Szczegóły tutaj.

Więcej o festiwalu na: www.gdyniadesigndays.eu

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: