Dwie niesamowite nieruchomości w RPA wystawione na sprzedaż. Za cenę jak na polskim Wybrzeżu!

Dwie niesamowite nieruchomości w Republice Południowej Afryki, stworzone na specjalne zamówienie modowych guru, są teraz do kupienia za pośrednictwem londyńskiej agencji Montague Real Estate.

Apartamenty Ilkley, położone w pobliżu wybrzeża Atlantic Seaboard w Kapsztadzie zostały zaprojektowane na zamówienie Malcolma Kluka i Christiaana Gabriela du Toita, założycieli słynnego na całym świecie domu mody KLûK CGDT. Budynek składa się z dwóch luksusowych apartamentów z panoramicznym widokiem na Ocean Atlantycki i naturalne piękno wzgórza Signal Hill. Oba apartamenty powstałe w 2018 roku cechuje nowoczesny brutalizm, są urządzone bardzo nowocześnie i ze smakiem. Wewnątrz zachwycają m.in. miękka biel ścian i terakota zaprojektowana przez samych Malcolma Kluka i Christiaana Gabriela du Toita.

Apartamenty zostały wycenione na ok. 3,7 mln zł za Ilkley 1 oraz 4,7 mln zł za Ilkley 2 znajdujący się na piętrze. Każda nieruchomość obejmuje trzy sypialnie z łazienką, klimatyzowane apartamenty z widokiem na ocean i góry, prywatny ogród, kominek opalany drewnem oraz harmonijnie połączony hol i jadalnię. Mieszkańcy mogą również korzystać z najnowocześniejszych systemów automatyki domowej, rozległego tarasu oraz basenu z widokiem na ocean lub rezerwat przyrody. Baseny wyposażone zostały w systemy filtracji pozbawione chemii.

Więcej na: www.klukcgdt.com www.montaguerealestate.com

no images were found