Biuro z nowej perspektywy

Mediolan | ANGELIKA OGROCKA

13 stycznia 2015 | Design | Wydarzenia |

„The Walk” ikony włoskiego projektowania Michele’a De Lucchiego to główna wystawa tegorocznej, 54. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (14-19 kwietnia). Instalacja, ukierunkowana na środowisko pracy, powstanie w centralnym punkcie targów, w przestrzeni Workplace3.0.

– Salone del Mobile staje się ekspresją nowych trendów. Tym razem zaprezentujemy nową koncepcję wystawienniczą, koncentrując się na projektowaniu i technologii w planowaniu pracy – zapowiadają organizatorzy wystawy. Na wystawie zobaczymy nowe włoskie meble, wyposażenie biurowe. Mają zostać zaprezentowane nowe technologie, rozwiązania w oświetleniu czy akustyce i klimatyzacji. Michele De Lucchi ma też zaprezentować, jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się nasze środowisko pracy.

– Technologia zmieniła wszystko, pozostawiając nam swobodę w organizacji w taki sposób, w jaki chcemy i umożliwiając nam pracę w dowolnym miejscu, w domu, w pociągu czy nawet w parku – podkreśla Michele De Lucchi. – Musimy pojmować przestrzeń pracy jako miejsce, gdzie relacje generują nowe idee i możliwości.

Więcej na: www.salonemilano.it

The Walk_Michele De Lucchi's project sketch

The Walk_areas

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Osobisty kod komunikacji

Osobisty kod komunikacji

Mediolan | 28 czerwca 2023

Włoska projektantka Elena Salmistraro sprawia, że obdarzamy przedmioty uczuciami