Atomowy minimalizm

Atomy to nowa polska marka specjalizującą się szyciu skórzanych modułów, z których możemy komponować geometryczne, minimalistyczne torby unisex.

– Marka ma swoją genezę w naszym codziennym życiu – opowiada twórczyni Atomów Monika Przychodzeń. – Zawodowo jesteśmy związane z architekturą, a co za tym idzie, na co dzień poszukujemy przemyślanych, funkcjonalnych i estetycznych form w bliskim i dalszym otoczeniu. W momencie, kiedy takiej nie dostrzegamy, same ją dla siebie tworzymy. Atomy to produkt premium, na który można mieć bezpośredni wpływ – to geometryczne, minimalistyczne torby unisex z grubej bydlęcej skóry, które funkcjonują jako moduły i które można dodawać, odejmować, komponować ze sobą. Poszczególne produkty mogą funkcjonować suwerennie lub w grupach, dobieranych lub przekształcanych w zupełnie nowe projekty, zależne wyłącznie od wizji klienta. Jest to niewątpliwie przywilej – dzięki zmianom kompozycji toreb na pasku można tworzyć mnogie stylizacje, wynikające z potrzeb, zawartości, a także nastroju i okazji.

atomy_designalive - 12

Marka wystartowała właśnie w Gdańsku. Korzysta z pobliskich garbarni, szyje w zaprzyjaźnionym zakładzie kaletniczym, wszelkie dodatkowe elementy realizuje także „po sąsiedzku”. – Według nas wspieranie regionalnej twórczości to nie tylko inwestycja we wspólnotę, ale też kształtowanie coraz silniejszej świadomości konsumenckiej. Bezpośredni kontakt z podwykonawcą pozwala mieć stuprocentowy wpływ na ostateczny wygląd i jakość produktu, co jest dla nas bardzo ważne – dodaje Monika Przychodzeń.

Wiącej na: www.atomy-store.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowa kolekcja marki Atomy. Klasyczne wzory z twistem

Nostalgia

Gdańsk | 19 października 2020

Najnowsza kolekcja marki Atomy to odpowiedź na poszukiwanie balansu i bliskości

Zabawa konwencją

Zabawa konwencją

Warszawa | 10 stycznia 2020

Piękno prostoty skryte w trapezowej torebce marki Atomy

Luksus szeptany

Luksus szeptany

Madryt | 4 stycznia 2017

Projekt Onesixone wpisuje się w nowy rynek dóbr luksusowych.