Kreatywnie pod wynajem

Apartamenty Kopernika 10 to trzy mieszkania pod krótkotrwały wynajem w pobliżu poznańskiego Starego Rynku. Za projekt odpowiadali architekci noo.ma spaces.

– Każdy apartament oferuje gościom wyposażoną kuchnię, łazienkę, sypialnię oraz salon – przekonuje Cyprian Bieniarz z noo.ma spaces. – Zdecydowaliśmy się na odważne, nieszablonowe pomysły, których architekci nie zastosowaliby w mieszkaniu przeznaczonym do codziennego użytku. Ciemnozielona sypialnia? Przeszklony prysznic w centralnej części salonu lub przejście do łazienki ukryte za zabudowaną kuchnią? Dlaczego nie! Tego właśnie oczekujemy od mieszkania, w którym mamy zamiar zatrzymać się na dzień lub dwa – ma być piękne, funkcjonalne ale również zaskakiwać kreatywnymi rozwiązaniami.

Krótkoterminowy wynajem mieszkań to wciąż bardzo dynamicznie rozwijający się trend. Mieszkania dostępne na znanych portalach często oferują wyższy standard niż pokoje w hotelowych sieciach oraz są zaprojektowane i umeblowane w oryginalny sposób dzięki czemu stanowią ciekawą alternatywę. Lokalizacje w centrach miast, bliskość starego rynku oraz restauracji podnoszą atrakcyjność tego typu wynajmu i tym samym komfort gości.

Więcej na: www.noo.ma/spaces

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Meble zrodzone z miłości do detalu

Noo.ma

Poznań | 30 listopada 2017

Meble zrodzone z miłości do detalu.