ŻYCIE W CENTRUM, DESIGN W TLE

ŁP

4.4.2012

RZECZY

- Chodziło nam o zaprojektowanie takiej armatury, która nie będzie narzucała się użytkownikom - wyjaśnia dyrektor zarządzający firmy Dornbracht, Andreas Dornbracht. - Zamiast tego, w centrum powinno znajdować się życie ludzi i ich indywidualne poczucie stylu, do którego produkty z tej serii naturalnie się dopasują.

Mowa o nowym programie armatury SELV. W pomieszczeniach, w których ta seria została zastosowana, materiały, funkcjonalność i wzornictwo schodzą na dalszy plan. Dzięki temu zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach armatura wygląda naturalnie.

Armatura SELV charakteryzuje się wzornictwem, które dzięki łagodnym, dopasowanym do dłoni kształtom na pierwszym miejscu stawia przyjemność użytkowania, a dodatkowo całkowicie podporządkowuje się swojemu otoczeniu. Niezależnie od tego, czy jest ono zaprojektowane i urządzone w sposób nowoczesny i minimalistyczny, czy klasyczny. Tak samo stylowe są jasne, archaiczne funkcje.

- Kolekcja SELV skierowana jest przede wszystkim do architektów wnętrz, nowoczesnych hoteli i prywatnych klientów mających jasno określoną świadomość stylu, kolorów i form, ponieważ przy doborze odpowiedniej serii ważne jest współgranie materiału, tekstury, wzornictwa, powierzchni i funkcjonalności - wyjaśnia Michael Sieger z Sieger Design.

Więcej: www.dornbracht.com

Kolekcja SELV skierowana jest przede wszystkim do architektów wnętrz. fot. Materiały prasowe

Nowy program armatury SELV. fot. Materiały prasowe

Nowy program armatury SELV. fot. Materiały prasowe