WIESZAK NA DZIŚ: LIVE YOUR LIFE

MM

9.1.2011

RZECZY

W Pensylwanii wiedzą jak zadbać o dobry nastrój tuż po przebudzeniu, i bynajmniej nie proponują kolejnej porcji prozaku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w wieszak z miłą sentencją, i nasze życie stanie się jaśniejsze. Tak przynajmniej twierdzą projektanci z Blend Design.

- Nasze wieszaki na ubrania mają za zadanie motywować na cały dzień - przyznają twórcy z Pensylwanii. Ich minimalistyczne wieszaki w formie sentencji mają różne długości, i oczywiście rozmaite bon moty na cały dzień. W zależności od naszego usposobienia bądź nastroju możemy zdecydować się na jeden z nich. A do wyboru mamy następujące: "You Make It Happen", "Live Your Life" oraz "Keep Moving Forward". Każdy z wieszaków jest dostępny w jednym z kolorów: czarnym, białym oraz żółtym.

Wieszaki są wykonane z metalu, pokryte farbą. W zależności od sentencji ich długość wynosi: 45 cm, 78 i 84 cm. Natomiast wysokość waha się od 11 do 18 cm. Amerykański wynalazek można kupić od 55 dolarów. Każdy z wieszaków ma od 3 do 6 haków, na których można powiesić elementy garderoby. Bowiem za haki służą kolejne odpowiednio sprofilowane litery.

Więcej szczegółów: www.blend-design.com.

W Pensylwanii wiedzą jak zadbać o dobry nastrój tuż po przebudzeniu. fot. ARC

Amerykański wynalazek można kupić od 55 dolarów. fot. ARC

Wieszaki są wykonane z metalu, pokryte farbą. fot. ARC