STWÓRZ SWÓJ WŁASNY MEBEL. UWOLNIJ PROPORCJE

TEKST: TWO, ZDJĘCIA: MAREK SWOBODA ORAZ MATERIAŁY PRASOWE

POZNAŃ 13.3.2018

DESIGN RZECZY

Fleks to nowa polska marka, której premiera odbyła się podczas targów Arena Design w Poznaniu. Kolekcje zaprojektował Tomasz Augustyniak.

Fleks to nowoczesna odpowiedź na zapotrzebowanie indywidualnego odbiorcy poprzez zaprojektowanie mebli z możliwością dostosowania gabarytów i funkcjonalności do ściśle określonej przestrzeni zarówno prywatnej, jak i publicznej. Towarzyszące kolekcji hasło „Uwolnij proporcje" jest propozycją wyjścia poza schemat. Fleks pozwala na dopasowanie mebla do danego wnętrza i nadanie mu pożądanej funkcji. Projekt zakłada określone zakresy konfiguracji, których celem jest uzyskanie maksymalnej funkcjonalności przy zachowaniu spójności koncepcji i wartości estetycznych.

Idea zakłada samodzielne konfigurowanie mebli na wymiar za pomocą internetowego narzędzia, a następnie ich wyprodukowanie poprzez bezobsługowe połączenie konfiguratora online z produkcją w fabryce. Wysoka jakość mebli jest uzyskiwana dzięki automatyzacji ich wytwarzania przy użyciu zaawansowanej, autorskiej linii produkcyjnej w 7 dni od złożenia zamówienia.

Więcej na: www.fleks.com