Przyszłość biur to elastyczność, zrównoważony rozwój i wolność wyboru

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają się w rezultacie nowych warunków pracy i postępu technologicznego, co otwiera drzwi do przemiany biura w największy zasób firmy. Dlatego musimy z ciekawością spoglądać w przyszłość i stale stawiać sobie pytanie – co dalej?

Podczas lutowych Targów Furniture & Light organizowanych podczas Stockholm Design Week Kinnarps przedstawił swój punkt widzenia na przyszłość miejsc pracy prezentując pomysł Next Generation Spaces Explored i pytając: Jak będziemy pracować w przyszłości i jak wpłynie to na sposób projektowania wnętrz przez firmy i organizacje? W trakcie targów marka postanowiła zgłębić ten temat podczas seminariów z udziałem zaproszonych ekspertów. Zaprezentowała też nowości. Goście odwiedzający stoisko Kinnarps mogli zobaczyć zapowiedź serii Vibe – nowego systemu ścianek działowych odznaczającego się wspaniałą elastycznością. Szwedzka marka zaprezentowała także premierową kolekcję jedenastu inspirujących kolorów jesionowego forniru. Nowe kolory wybarwień idealnie pasują do tekstyliów oraz innych materiałów wykończeniowych w asortymencie Kinnarps.

– Wierzymy, że te nowe produkty sprostają zarówno aktualnym, jak i przyszłym wymaganiom dotyczącym projektów środowiska pracy, w którym liczy się dobre samopoczucie pracowników, ich efektywność oraz zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. W rozwoju naszego asortymentu produktów, nie chodzi tylko o potrzeby dnia dzisiejszego, lecz także o to, co będzie potrzebne w przyszłości. Elastyczność, zrównoważony rozwój oraz wolność wyboru to czynniki istotne dziś, ale wierzymy, że jeszcze ważniejsze staną się w przyszłości – mówi Jenny Hörberg, Director Global Range&Design w Kinnarps.

Więcej na: www.kinnarps.pl

Powiązane artykuły:

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical w Warszawie

Przemyślany projekt

Warszawa | 29 października 2020

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical

Harmonijna przestrzeń. Niezwykły projekt siedziby Universal-Investment

W harmonii

Kraków | 19 sierpnia 2020

Zapraszamy do obejrzenia biura Universal-Investment

Valle Wood: największy komercyjny budynek drewniany w Norwegii

Valle Wood

Oslo | 22 kwietnia 2020

Największy komercyjny budynek drewniany w Norwegii

Kinnarps w Poznaniu zmienia lokalizację

NOWY DOM KINNARPS

Poznań | 25 lutego 2020

Showroom Kinnarps w prestiżowej lokalizacji biznesowej PIXEL 5

Na zakupy Warszawa

Na zakupy. Warszawa

Warszawa | 30 grudnia 2019

Showroomy, studia, sklepy i salony. Gdzie kupisz dobry design?