PRZYSZŁOŚĆ BIUR TO ELASTYCZNOŚĆ, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I WOLNOŚĆ WYBORU

TEKST: JUS, ZDJĘCIA: LASSE OLSSON

SZTOKHOLM 21.2.2019

DESIGN KINNARPS WYDARZENIA

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają się w rezultacie nowych warunków pracy i postępu technologicznego, co otwiera drzwi do przemiany biura w największy zasób firmy. Dlatego musimy z ciekawością spoglądać w przyszłość i stale stawiać sobie pytanie - co dalej?

Podczas lutowych Targów Furniture & Light organizowanych podczas Stockholm Design Week Kinnarps przedstawił swój punkt widzenia na przyszłość miejsc pracy prezentując pomysł Next Generation Spaces Explored i pytając: Jak będziemy pracować w przyszłości i jak wpłynie to na sposób projektowania wnętrz przez firmy i organizacje? W trakcie targów marka postanowiła zgłębić ten temat podczas seminariów z udziałem zaproszonych ekspertów. Zaprezentowała też nowości. Goście odwiedzający stoisko Kinnarps mogli zobaczyć zapowiedź serii Vibe – nowego systemu ścianek działowych odznaczającego się wspaniałą elastycznością. Szwedzka marka zaprezentowała także premierową kolekcję jedenastu inspirujących kolorów jesionowego forniru. Nowe kolory wybarwień idealnie pasują do tekstyliów oraz innych materiałów wykończeniowych w asortymencie Kinnarps.

- Wierzymy, że te nowe produkty sprostają zarówno aktualnym, jak i przyszłym wymaganiom dotyczącym projektów środowiska pracy, w którym liczy się dobre samopoczucie pracowników, ich efektywność oraz zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. W rozwoju naszego asortymentu produktów, nie chodzi tylko o potrzeby dnia dzisiejszego, lecz także o to, co będzie potrzebne w przyszłości. Elastyczność, zrównoważony rozwój oraz wolność wyboru to czynniki istotne dziś, ale wierzymy, że jeszcze ważniejsze staną się w przyszłości - mówi Jenny Hörberg, Director Global Range&Design w Kinnarps.

Więcej na: www.kinnarps.pl