POLIGON: JOSEPH I JOSEPH, CZYLI KOLOROWA OSZCZĘDNOŚĆ

MAC, TWO


13.6.2011

BEZ KATEGORII

Dziś jesteśmy w kuchni. Prowadzące Poligon trochę gotują, trochę odmierzają, a wszystkie kuchenne zajęcia odbywają się nie tylko w intrygujących kolorach, ale i za fajne pieniądze. Testowane przedmioty to produkty firmy Joseph i Joseph udostępnione nam przez sklep FabrykaForm.pl.

Po raz kolejny w naszym cyklu testów konsumenckich spotykamy się z Magdaleną Jackowską, dziennikarką RMF Classic oraz Ewą Trzcionką, wydawcą portalu Designalive.pl. Podczas Poligonu testujemy bardzo kolorowy, ośmioczęściowy zestaw Nest, który został zaprojektowany przez pracownię Morph. To misy, miarki, sito i durszlak. Testujemy również rozkładany durszlak oraz zaprojektowaną przez Marka Sandersa ruchomą deskę do krojenia Chop2Pot, którą można złożyć i wygodnie wrzucić poszatkowane części do garnka, bez rozsypywania ich na boki.

- Miski, sita, durszlak oraz rozmaite miarki łączą się jedna w drugą. Na kolekcję składa się osiem elementów, każdy w innym kolorze, idealnie pasują do siebie, aby były łatwe w przechowywaniu a zarazem zaoszczędzaniu miejsca w naszych szafach - mówi Ewa Trzcionka. Łatwy w przechowywaniu jest również składany durszlak, który po pracy w kuchni możemy na płasko schować w szufladzie.

Wszystkie miarki mają określoną pojemność, np. jedną trzecią czy jedną drugą szklanki. Dla wszystkich, którzy cenią kuchenne zajęcia to duża pomoc i pewne udogodnienie. - I to w sposób bardzo ludzki - przyznaje Magdalena Jackowska.

Uczestniczki Poligonu podczas testowania przedmiotów przygotowywały naleśniki, posługując się kilkoma elementami kolekcji, jak choćby podkładką która podczas miksowania się nie ślizga. Co ważne, poszczególne elementy służą już w kuchni od kilku dobrych lat. - Kolekcję wymyśliła marka Joseph i Joseph, i jest ona czymś więcej niż tylko plastik. Są to rzeczy trwałe i warto je kupić. Przecież zawsze chodzi o oszczędność miejsca, naszą wygodę a zarazem przyjemność dla oka - dodaje Ewa Trzcionka.

Składany durszlak kosztuje 71 zł, ośmioczęściowy zestaw Nest - 186 zł, a deska Chop2Pot - 63 zł.

Więcej: www.fabrykaform.pl

POSŁUCHAJ NASZEGO POLIGONU:

Ośmioczęściowy zestaw Nest, który został zaprojektowany przez pracownię Morph kosztuje 186 zł. fot. Wojciech Trzcionka

Magdalena Jackowska (z lewej) i Ewa Trzcionka podczas testowania przedmiotów przygotowywały naleśniki, posługując się kilkoma elementami kolekcji. fot. Wojciech Trzcionka

Testowane przedmioty to produkty firmy Joseph i Joseph. fot. Wojciech Trzcionka

Deska do krojenia Chop2Pot, którą można złożyć i wygodnie wrzucić poszatkowane części do garnka, bez rozsypywania ich na boki. fot. Wojciech Trzcionka