PARTY MACHINE: IMPREZA ZAWSZE I WSZĘDZIE

MAC

EINDHOVEN 13.2.2013

DESIGN RZECZY STYL ŻYCIA

Marka Philips sprawia, że teraz każdy z nas może odtwarzać, miksować i skreczować muzykę. W sprzedaży pojawił się sprzęt, umożliwi sprawne „rozkręcenie” imprezy.

Nowe urządzenie nazywa się Mini System Party Machine (FWP3200D). Zostało wyposażone w podwójne obrotowe doki działające podobnie jak talerze obrotowe w gramofonie. To właśnie dzięki temu każdy użytkownik może przeistoczyć się w DJ-a. Przełączanie ścieżek ułatwiają tłumiki kanałów, urządzenie ma także wbudowane efekty świetlne z możliwością konfiguracji.

Party Machine posiada także funkcję USB Direct do łatwego odtwarzania MP3, funkcję MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych oraz funkcję MAX Sound, zapewniającą szybkie zwiększenie głośności. Urządzenie jest także kompatybilne z iPhone'ami oraz iPodami.
Całkowita moc wyjściowa nosi 300 W RMS.

Za ten minisystem zapłacimy ok. 1500 zł.

Marka Philips, jako jeden z liderów branży podsumowała zeszły rok. W sumie w 2012 roku marka odebrała 124 nagród za wzornictwo w obszarach Philips ConsumerLifestyle, Lighting oraz Healthcare.

Więcej: www.philips.com

Mini System Party Machine - dzięki niemu "rozkręcanie" imprez stalo się jeszcze łatwiejsze. fot. Materiały prasowe

Urządzenie wyposażono w podwójne obrotowe doki działające podobnie jak talerze obrotowe w gramofonie. fot. Materiały prasowe