ODPOWIEDNIA RZECZ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU

TWO

26.1.2011

RZECZY

Każdy kto choć przez chwilę myślał o urządzaniu pokoi dziecięcych powinien zwrócić uwagę na to, co mają do zaoferowania najmłodszym Holendrzy i Belgowie.

Pakhuis Oost i Kids Lab to marki które są dobrze znane zarówno w Holandii, jak i Belgii. Słyną z zabawnych, nowoczesnych i interesujących produktów dla dzieci. Teraz pojawiły się one w Polsce.

Pakhuis Oost to holenderska marka, która stara się tworzyć zgodnie z zasadą "odpowiednia rzecz w odpowiednim miejscu". Dlatego produkty, które przygotowują z myślą o najmłodszych odbiorcach mają niepowtarzalny styl, mocny kolor i niezwykłą formę. Wystarczy spojrzeć na wieszaki w kształcie wiewiórki, wróbelka czy sarenki. W tym sezonie firma przygotowała specjalną niespodziankę dla fanów motoryzacji. Poduszki w kształcie samochodów i skuterów, skarbonki, podpórki na książki oraz uchwyty na meble, to wszystko tworzy idealne połączenie form i kształtów.

Projektanci z Kids Lab mają belgijskie korzenie. Inspirują oni dzieci do stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego miejsca na ziemi. Tworzą kolekcje, które zapadają w pamięć, tak jak np. zabawne memo boardy w kształcie rogów jelenia, czy niebanalne ramki na zdjęcia, które mogą być wieszaczkami, czy domkiem dla ptaszka.

Zabawki Pakhuis Oost i Kids Lab są dostępne w sklepie www.zyrafyzszafy.pl.

Na jeleniu KidsLab (kosztuje niecałe 80 zł) za pomocą magnesów możemy przyczepić karteczkę z informacją, ulubiony obrazek , a na rogach klucze. fot. ARC

Uchwyty firmy Pakhuis Oost. Sztuka kosztuje niecałe 50 zł. fot. ARC