NOWY PROGRAM AKCESORIÓW WEDŁUG ANTONIO CITTERIO

TEKST PROMOCYJNY

FRANKFURT NAD MENEM 17.3.2015

DESIGN RZECZY

Na targach ISH (14-18 marca) we Frankfurcie nad Menem firma Hansgrohe zaprezentowała wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. W każdym przypadku priorytetem jest komfort użytkownika i maksymalne dostosowanie do jego indywidualnych potrzeb.

Nowy program akcesoriów zaprojektowany dla marki Axor przez Antonio Citterio realizuje postulat indywidualizacji podejścia do klienta w sposób doskonały. System akcesoriów jest modułowy i wielofunkcyjny. W jego skład wchodzą uchwyty, półki i wieszaki, które mogą być używane pojedynczo lub jako rozwiązanie systemowe. Akcesoria można używać również w kuchniach.

- Akcesoria mają niebagatelny wpływ na charakter pomieszczenia i są esencją jego dekoracji. Kiedy coś projektuję, staram się stworzyć produkty, które są zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Przykładem może być reling wykorzystywany jako półka lub wieszak na ręczniki - wyjaśnia Antonio Citterio.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo połączone ze znakomitą jakością wykonania to cechy wszystkich produktów programu. Obłe krawędzie są przyjemne w dotyku. Wysokiej jakości materiały jak chromowany metal czy lustrzane i białe szkło przyczyniają się nie tylko do trwałości, ale są również łatwe w pielęgnacji. Dodatkowo Axor Universal Accessories współgrają z wieloma kolekcjami marki Axor i różnymi dodatkami do wnętrz.

Manufaktura Axor spełnia specjalne życzenia klientów indywidualizując standardowe produkty. Axor Universal Accessories dostępne są w sześciu wysoce odpornych na ścieranie i środki chemiczne wykończeniach powierzchni (technologia PVD) - polerowanych lub szczotkowanych: chrom, złoto optyczne, czerwone złoto, czarny chrom, nikiel lub brąz.

Hansgrohe, ISH 2015