Nowości w skandynawskim stylu

Sztokholm | tekst promocyjny

15 marca 2018 | Design | Kinnarps | Rzeczy |

Marki Grupy Kinnarps – Skandiform, Materia i NC Nordic Care z dumą przedstawiają nowości na 2018 roku.

Nowości marki Skandiform
SOFT TOP, PROJEKT: BRAD ASCALON. Krzesło Soft Top zostało stworzone dla przestrzeni publicznej i spełnia wszystkie związane z tym wymagania, takie jak elastyczność cenowa, jakość oraz wytrzymałość. Z drugiej strony, jego wygląd wyda się wszystkim znajomy, co podczas spotkania zapewni wrażenie, że jest się w domu.
Soft_Top4

TIMEOUT, PROJEKT: THOMAS PEDERSEN. Jak wiadomo timeout oznacza po angielsku taktyczną przerwę, również określając spotkanie lub konferencję. Krzesło Timeout idealnie nadaje się do takich celów, nie tylko dzięki prostemu projektowi, który nie rozprasza zbędnymi detalami, ale przede wszystkim poprzez zapewnienie niesamowitej wygody.
Timeout1

NESTOR, PROJEKT: LARS HOFSJÖ. Nestor składa się z siedmiu prostych części, które oferują tysiące możliwości zestawienia: od prostej ławy aż po długą sofę. Elastyczność wcale nie musi wymagać komplikacji. Może być prosta, wygodna i pełna możliwości!
nestor_pink_box_insp

Nowości marki Materia
CREST, PROJEKT: MATTIAS STENBERG. Sofa Crest zapewnia idealną równowagę między otwartością a poczuciem prywatności. Została zaprojektowana dla przestrzeni publicznych, w których zapewnia ochronę przed niechcianymi spojrzeniami, zachęcając jednocześnie do rozmowy oraz interakcji.
MATERIA Crest sofa interior 3

PAX, PROJEKT: FREDRIK MATTSON. Pax to falisty kształt, który zapewniają maksymalną wygodę siedzenia na niewielkiej przestrzeni. Zwarty projekt sprawia, że krzesło to idealnie odpowiada na ruchy ludzkiego ciała, zapewniając wygodę.
MATERIA Pax chair interior 1

UNI, PROJEKT: AXEL BJURSTRÖM. Uni to nowa seria stołów, zapewniająca elastyczność w planowaniu miejsc siedzących. Stoły serii Uni posiadają podstawę krzyżakową oraz w kształcie litery T; są dostępne w różnych rozmiarach, wysokościach i rodzajach wykończenia. Szeroki wybór produktów z serii zapewnia maksymalną elastyczność oraz wielorakie zastosowania: od sal konferencyjnych, przez stołówki, po strefy rekreacyjne czy sale wykładowe.
MATERIA Uni table interior 1

VAGABOND, PROJEKT: MARIE OSCARSSON. Vagabond jest wielofunkcyjny. Kółka ułatwiają zmianę miejsca, dzięki czemu stół może służyć jako stół roboczy podczas spotkań lub biurko do pracy. Można również używać go jako stołu kuchennego w biurowej stołówce lub restauracji. Rama stołu powyżej blatu może służyć do zawieszania tablic informacyjnych, a dołączone magnesy można wykorzystać do mocowania zdjęć, wiadomości czy szkiców na tablicy lub bezpośrednio na ramie. Natomiast pręt umieszczony nad stołem służyć może do powieszenia lampek, zieleni lub innych akcesoriów.
MATERIA Vagabond table + Motus stool interior 3

MOTUS, PROJEKT: MARIE OSCARSSON. Kształt stołka zdefiniowany jest przez jego funkcję. Wyprofilowane, tapicerowane siedzisko zapewnia większą wygodę. Konstrukcja stołka umożliwia siedzenie w pozycji wyprostowanej lub okrakiem, jak w siodle. Stołek wyposażony jest w kółka, co zapewnia większą aktywność i mobilność podczas siedzenia.
MATERIA Motus stool interior 4

Nowości marki NC Nordic Care
HUMLAN, PROJEKT: EVA SCHILD. Krzesło Humlan (po szwedzku trzmiel) jest czwartym członkiem rodziny produktów o tej nazwie. Podobnie jak pozostałe produkty należące do serii wyróżnia się miękkim i obejmującym kształtem. Tapicerkę można zdjąć do prania, co jest przede wszystkim bardzo wygodne, lecz także zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju NC Nordic Care.
NEWS2018_HUMLAN_chair_NCInclusiveDesign

ALVA, PROJEKT: JONAS OSSLUND. Krzesło Alva wykonane jest z drewna jesionowego. Cienki, druciany podłokietnik zabawnie owija się wokół oparcia, akcentując graficzny wyraz całości.
NEWS2018_ALVA_chair_GRACE_tableNCInclusiveDesign

ROCK ON, PROJEKT: ODA HOMLO KLAREN. Siedzący tryb życia to problem zdrowotny, który według najnowszych badań nie zostanie zrekompensowany wyłącznie przez ćwiczenia. Rock on to stołek, który słucha trendów i pozwala na uczynienie  siedzenia aktywnością fizyczną. Dwie skrzyżowane płozy, stanowiące podstawę mebla, pozwalają na huśtanie się we wszystkich kierunkach.
NEWS2018_ROCKON_stool_2_NCInclusiveDesign

Więcej na: www.kinnarps.pl/o-kinnarps/Prasa/nowoci-2018/

Powiązane artykuły:

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical w Warszawie

Przemyślany projekt

Warszawa | 29 października 2020

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical

Harmonijna przestrzeń. Niezwykły projekt siedziby Universal-Investment

W harmonii

Kraków | 19 sierpnia 2020

Zapraszamy do obejrzenia biura Universal-Investment

Valle Wood: największy komercyjny budynek drewniany w Norwegii

Valle Wood

Oslo | 22 kwietnia 2020

Największy komercyjny budynek drewniany w Norwegii

Kinnarps w Poznaniu zmienia lokalizację

NOWY DOM KINNARPS

Poznań | 25 lutego 2020

Showroom Kinnarps w prestiżowej lokalizacji biznesowej PIXEL 5

Na zakupy Warszawa

Na zakupy. Warszawa

Warszawa | 30 grudnia 2019

Showroomy, studia, sklepy i salony. Gdzie kupisz dobry design?