NOWA ARMATURA KUCHENNA AXOR CITTERIO SELECT

TEKST PROMOCYJNY

FRANKFURT NAD MENEM 22.4.2015

DESIGN RZECZY

Antonio Citterio zaprojektował dla marki Axor firmy Hansgrohe nową baterię kuchenną Axor Citterio Select. To połączenie najwyższej jakości wzornictwa z komfortem pracy w strefie zlewu.

Strumień wody możemy otwierać i zamykać za pomocą przycisku Select umieszczonego z przodu wylewki; temperatura i moc strumienia regulowane są za pomocą mieszacza, który może pozostawać w pozycji otwartej. Przycisk można obsługiwać nawet wierzchem dłoni czy przedramieniem, trzymając np. garnek lub gdy obie dłonie są brudne. Mieszacz pozostaje w tym czasie cały czas w pozycji otwartej określając daną temperaturę wody i moc strumienia. To rozwiązanie jest zarazem praktyczne i intuicyjne; technologia Select nie wymaga ani dodatkowego zasilania ani żadnego dodatkowego osprzętu ukrytego w szafce kuchennej. Dodatkowo wyciągana wylewka zwiększa pole manewru do 50 cm, co ułatwia pracę w kuchni.

Bateria kuchenna Axor Citterio Select dostępna jest w 15 wysoce odpornych na ścieranie i środki chemiczne wykończeniach powierzchni (technologia PVD) m.in. w chromie, złocie optycznym, czerwonym złocie, czarnym chromie, niklu, stali nierdzewnej i brązie.

Uli Maier for Axor / Hansgrohe SE

Kuhnle &  Knödler / Hansgrohe SE

Uli Maier for Axor / Hansgrohe SE