MISHKA I BUXY, CZYLI KAFTI DLA DZIECI


MAC

28.9.2012

RZECZY

Świat dziecięcych bajek i wyobrażeń stał się kanwą nowej serii przedmiotów, stworzonych w studiu Kafti Design. Nieskrępowana zabawa towarzyszy najmłodszym nie tylko podczas użytkowania elementów serii, ale jest obecna także w trakcie uruchamiania abażurów.

Nowe przedmioty w serii Kafti Kid to abażury Mishka oraz Buxy. Oba są produktami do własnoręcznego składania, każdy z nich można nabyć w wersji podstawowej w kolorze białym, z jednym dodatkowym elementem do wyboru co sprawia, że można modyfikować wygląd lampy.

Mishka znajdzie zastosowanie zarówno w lampach stojących jak i sufitowych. Jego projektantka, Sonia Słaboń mówi o nim, że to "lampa przyjaciel". Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci lubią misie. Abażur został wykonany z polipropylenu, natomiast elementy konstrukcyjne z poliwęglanu. Kolory dodatkowych elementów do wyboru to czerwony, limonka, oberżyna lub różowy.

Druga z nowych propozycji to Buxy. Jego konstrukcja z kolei nawiązuje do zabawy "w zajączki". Również został przygotowany tak, aby można było go składać własnoręcznie, białej wersji podstawowej towarzyszą elementy w różnych kolorach do wyboru.

Oba abażury mają te same wymiary: ich średnica to 45 cm a wysokość to 20 cm.

Abażury trafiły już do sprzedaży, kosztują 165 zł.

Więcej: www.kafti.com

Nowe przedmioty w serii Kafti Kid to abażury Mishka oraz Buxy. fot. Materiały prasowe

Abażur Mishka to "lampa przyjaciel". fot. Materiały prasowe

Abażut Buxy nawiązuje do zabawy "w zajączki". fot. Materiały prasowe