MILANO PREVIEW: MOOOI I MAGIA DOMU

MAC

MEDIOLAN 5.4.2013

DESIGN LUDZIE RZECZY WYDARZENIA

Autorska marka Moooi, stworzona przez Marcela Wandersa, w czasie 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia) zaprezentuje nie tylko najnowsze obiekty stworzone przez pracujących dla niej dizajnerów, ale także zaprasza na wystawę fotografii oraz spotkania, wykłady i panele.

Moooi w tym roku w Mediolanie ma do dyspozycji ponad 1700 metrów kwadratowych przy via Savona 56, stąd też decyduje się na wszechstronną aktywność: od wystaw produktowych, poprzez wykłady i panele, ekspozycje artystyczne po spotkania z osobami nominowanymi do Frame Moooi Awards. Wątkiem przewodnim prezentacji będzie dom i wszystkie tworzone z myślą o nim obiekty. Zobaczymy więc projekty, których autorami są dobrze znani twórcy pracujący dla Moooi: Marcel Wanders, Studio Job, Joost van Bleiswijk, Edward van Vliet, Neri & Hu, Nika Zupanc, Bart Schilder, Bertjan Pot, Raimond Puts, Lorenza Bozzoli, studio ZMIK (Mattias Mohr i Rolf Indermuhle). Ekspozycje tworzą zarówno meble, elementy oświetleniowe, wyposażenie łazienek czy wszelkie elementy dekoracyjne. Wszystkie po to, by w "magiczny" sposób - jak deklaruje marka Moooi - przekształcać swoją codzienną przestrzeń.

Na tegorocznej edycji iSaloni marka zaprezentuje także wielkoformatowe fotografie Erwina Olafa, a także zaprasza na spotkania z twórcami nominowanymi do Frame Moooi Awards.

Milano Preview - to cykl "Design Alive", w którym zapowiadamy nowości, jakie w kwietniu pojawią się na największych targach designu na świecie oraz podczas imprez towarzyszących 52. edycji Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie (9-14 kwietnia).

Moooi w tym roku w Mediolanie ma do dyspozycji ponad 1700 metrów kwadratowych przy via Savona 56. fot. Materiały prasowe

Moooi zaprezentuje w Mediolanie wielkoformatowe fotografie Erwina Olafa - tu rozkładówka z najnowszego wydania "Design Alive", gdzie publikujemy wywiad z Marcelem Wandersem. fot. Erwin Olaf