LAMPY CORAL RETRO INSPIRACJA

WARSZAWA 6.9.2019

DESIGN HAPPY BAROK RZECZY

Katarzyna Jasyk, projektantka na co dzień związana z marką Happy Barok, tym razem zaprezentowała swój debiut oświetleniowy. Niezwykle elegancki Coral System powstał z myślą o przestrzeniach komercyjnych

Coral System to lampy, które mogą stać się przepiękną instalacją – cieszyć oko niczym rzeźba. Koncepcja zakładała połączenie dwóch funkcji: oświetlenia oraz wydzielania przestrzeni we wnętrzu. Obiekty wykonane z metalu i szkła, montowane są od sufitu do podłogi, co stanowi świetny element dekoracyjny.

Coral występuje w 3 kolorach : mosiężnym, czarnym i turkusowym, co daje nam możliwość różnorodnych, fantazyjnych aranżacji. – Klosze szklane są zawsze w kolorze koralowym, przypominają wielkie korale lub starego typu lampy elektronowe. Można się doszukiwać wpływów retro, ale tak naprawdę jest to kompilacja wielu elementów, które tworzą nowoczesną całość – podkreśla Katarzyna Jasyk.

System pozwala na stworzenie całej rodziny – pojedyncze lub podwójne klosze możemy wielokrotnie łączyć. W skład Corali wchodzą również kinkiety i 2 rozmiary lamp stojących.

Projekt oświetlenia : Katarzyna Jasyk
Aranżacja wnętrza : Amadeusz Bożemski z Will be studio