KONKURS: WYGRAJ PRZEDMIOTY PINK PUG DESIGN

MAC

21.4.2011

RZECZY

Już w czwartek w naszym konkursie do wygrania przedmioty powstałe w Pink Pug Design. Do rąk Czytelników mogą trafić lampa, poduszka oraz podkładki.

Wśród nagród konkursowych znalazła się filcowa lampa Convallaria, jedna z całej serii lamp, przypominających kolorowe kwiaty. - Na ich kształt miał wpływ fakt, że jestem kobietą, w dodatku córką ogrodników i wychowywałam się wśród kwiatów - przyznaje Asia Pytlewska z Pink Pug Design. Convallaria jest lampą wiszącą, inspirowana naturą, wykonano ją z filcu poliestrowego i plexi. Lampy Convallaria otrzymały m.in. wyróżnienie Machina Design Awards 2009.

W konkursie będzie można wygrać również podkładki data storage 0.2 boomox oraz data storage 0.1 szpula. Wszystkie są inspirowane nośnikami danych, które wyszły z powszechnego użycia jak kasety magnetofonowe, dyskietki komputerowe czy klisze fotograficzne. Podkładki wykonane z filcu poliestrowego i wycinane laserowo łączą w sobie styl vintage i nowoczesność. Podkładki data storage 0.2 boomox są przeznaczone pod talerze i kubki, a inspiracją do ich powstania stały się stare odtwarzacze. Natomiast podkładki data storage 0.1 szpula nawiązują do dawnych nośników.

Nagrodą w konkursie jest także poduszka dekoracyjna z motywem różowego mopsa, wykonana w technice druku cyfrowego. Tył poduszki jest w kolorze czarnym, a cała poszewka jest zapinana na suwak.

Uwaga konkurs! Wygraj przedmioty Pink Pug Design
Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać któryś z przedmiotów Pink Pug Design, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się seria nowych produktów, projektowanych przez to studio? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.pinkpugdesign.pl
Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 21 kwietnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00.

Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako czwarte, jedenaste, dziewiętnaste i trzydzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu DesignAlive.pl, a także na profilu Designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive).

Sponsorem konkursu jest Pink Pug Design.

Filcowa lampa Convallaria. fot. Materiały prasowe

Poduszka Pug Off. fot. Materiały prasowe

Podkładki data storage 0.2 boomox. fot. Materiały prasowe

Podkładki data storage 0.1 szpula. fot. Materiały prasowe