KOLEKCJA DLA ARCHITEKTEK WŁASNEGO ŻYCIA [ZDJĘCIA]

TEKST: JUS, ZDJĘCIA: ŻYŁKA & WESOŁOWSKA, STYLIZACJA: ANNA MĘCZYŃSKA, MAKEUP I WŁOSY: JUSTYNA SZCZĘSNA,  MODELKA: JERRY/ WAVE MODELS 

WARSZAWA 13.9.2018

MODA

EST by S, marka należąca do projektantki Gosi Sobiczewskiej, zaprezentowała właśnie nową kolekcję Roue i dwie linie: Try Me smakowitych nowości moc do próbowania oraz Always in love czyli kochane i znane modele sukienek i koszul.

- Roue to siła linii zaokrąglonej, uległej, czar roztaczającej. Mocno wypiera proste cięcia, wślizguje się miękko do konstrukcji sukienek, rysując od cyrkla koła fragmenty zamaszyście. Jest w nowej obfitości rękawów puszczonych wolno lub zdyscyplinowanych marszczeniem i sukienek do „kołowania” (kto pamięta marzenia z dzieciństwa, że spódnica współpracować musi mocno w czasie obracania?) - opowiada projektantka. - Więcej i coraz więcej bawełny w formie ukochanego przez markę batystu ale i tej mocnej, drukowanej w plamki lub malownicze pędzla pociągnięcia. Mięsiste dzianiny oprócz klasycznej czerni tym razem spotykają się w z połyskującym we wzorze żurawia Luksorem. Nowością – poliamid łączony z wełną w spódnicy łączonej  jednym tylko cięciem ukośnym… ale za to jakim!

Kim jest kobieta Roue? To architektka własnego życia – dosłownie i w przenośni. Otwarta, aktywna, ciekawa siebie i innych. W swojej szafie ma rzeczy, którym ufa bezgranicznie, ale z przyjemnością smakuje nowe, nieznane formy. Kolekcjonuje dobre konstrukcje i wspomnienia z podróży.

Więcej na: www.estbys.com