Gładki, granitowy zlewozmywak Mythos Fusion w kolorze onyxu lub polarnej bieli, dostępny jest w wersji jedno- lub półtorakomorowej. fot. Materiały prasowe

FRANKE. I AŻ CHCE SIĘ MYĆ

TWO

WARSZAWA 9.4.2011

RZECZY

Greckie słowo "mythos" oznacza mit, historię niecodzienną i wyjątkową, "fusion" zaś to stylistyczne zamieszanie, symbioza tradycji z nowoczesnością. Mythos Fusion to nowa linia zlewozmywaków Franke.

Zlewozmywaki zostały wykonane z materiału Fragranit DuraKleen Plus, opatentowanego przez Franke. Materiał ten został wyprodukowany w 80 proc. z naturalnego granitu. Pozostałe 20 proc. stanowi spoiwo akrylowe, które nadaje produktom wytrzymałość i odporność. Do produkcji najnowszych zlewozmywaków Franke zastosowano bardzo drobne cząsteczki granitu, dzięki czemu przestrzenie wypełnione spoiwem są mniejsze, a powierzchnia zlewozmywaków bardziej gładka i odporna na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę oraz powstawanie plam. Fragranit ma także właściwości antybakteryjne.

Gładki, granitowy zlewozmywak Mythos Fusion w kolorze onyxu lub polarnej bieli, dostępny jest w wersji jedno- lub półtorakomorowej, oczywiście z charakterystycznym ociekaczem. Komora zlewozmywaków Mythos Fusion jest głęboka, a więc ułatwia mycie nawet dużych garnków. Innowacją wprowadzoną przez Franke jest także ukryty przelew, a idealnie przemyślane i praktyczne dodatki, jak wkładka ociekowa i szklana deska do krojenia, dostępne opcjonalnie, sprawiają, że codzienne kuchenne prace są przyjemniejsze.

Cena zlewozmywaka jednokomorowego z ociekaczem to ok. 2,6 tys. zł, a półtorakomorowego z ociekaczem - ok. 3 tys. zł. Więcej na: www.franke.pl