BALMA. WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W BIURZE

TEKST PROMOCYJNY

ŁÓDŹ 13.10.2013

DESIGN RZECZY

Dobre pomysły, przełomowe idee, udane strategie biznesowe nie powstają zwykle w głowie jednego człowieka. Tworzymy je wspólnie - wymieniamy informacje, inspiracje i emocje. Nieważne, czy jest to mała firma, czy ogromna korporacja - wszystko zaczyna się w biurze, które jest przede wszystkim przestrzenią współpracy i spotkań.

Wymiana wiedzy i doświadczenia jest także podstawą strategii Think PRO, według której działamy. Wiemy, że dobrze zaprojektowane biuro zwiększa efektywność pracy i szanse na sukces każdej firmy. Jak je stworzyć? My stawiamy przede wszystkim na komunikację - wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, ale także zadajemy im ważne pytania, dotyczące struktury firmy, stylu pracy, celów, do jakich dążą.Pomagamy nie tylko w wyborze mebli, ale wspieramy w projektowaniu biura na miarę indywidualnych potrzeb, marzeń i aspiracji. Kluczowym elementem tego procesu bywa często zdefiniowanie potrzeb nieuświadomionych. Jesteśmy po to, żeby je wychwycić i zaproponować rozwiązania, których potencjał przerośnie pierwotne oczekiwania klienta.

Filozofia Think Pro systematyzuje procesy naszego działania w trzech płaszczyznach: PRO Biznes, PRO Klient, PRO Design, dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę i wyjątkową pod każdym względem realizację.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wyposażaniu miejsc pracy potrafimy myśleć wielowymiarowo: o estetyce, funkcjonalności, ergonomii i trwałości produktu.

W ten sposób projektujemy rzeczy przemyślane w każdym detalu i ponadczasowe.

Potwierdzają to zdobywane przez nas od wielu lat nagrody za wzornictwo, których ukoronowaniem jest Red Dot Design Award 2013 za linię stołów H2.

Uhonorowane tą prestiżową nagrodą stoły można podziwiać w kawiarence Łódź Design Festival. Będąc częścią aranżacji, sprawiają, że nawet podczas przerwy od festiwalowych emocji masz kontakt z designem na najwyższym światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy na kawę oraz na www.balma.com.pl

Stoły H2 nagrodzone Red Dot Design Award 2013 spotkać będzie można w kawiarence podczas Łódź Design Festival. fot. Materiały prasowe