Zaglądamy do nowego salonu Sicis w Madrycie

Awangardowe, odważne projekty w akompaniamencie eleganckiego stylu, najnowszych technologii i najlepszych materiałów. Wszystkie te cechy łączy marka Sicis, jednego z najbardziej rozpoznawalnych włoskich producentów mozaiki.

Powstała w 1987 roku marka unowocześniła i dostosowała do współczesnego odbiorcy tradycyjne metody wytwarzania mozaik dekoracyjnych. W swojej ofercie proponuje mozaiki z barwionego szkła, kamienia, platyny czy metalu. Znajdą się również inspirujące obrazy (w ramach nowego brandu marki Sicis Art Gallery), mozaikowe dywany, akcesoria oraz meble. Esencję ekstrawaganckiego stylu marki odnaleźć można w showroomie w Madrycie.

Madrycki sklep ulokowano w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta – Salamance. Na 400 metrach kwadratowych przenikają się kolejne tematyczne przestrzenie prezentujące szlachetne materiały, intrygujące połączenia kolorów, a także szeroka gama produktów – od mebli poprzez oświetlenie, tkaniny i dodatki. Za zaaranżowanie przestrzeni showroomu odpowiadają połączone siły architektów i projektantów z dwóch oddziałów marki – Sicis Italy oraz Sicis Madrid.

Więcej na: www.sicis.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: