Zagrać kolorem [zdjęcia]

Wnętrze agencji reklamowej Scholz & Friends projektu Kos Architect to znakomity przykład niebanalnego podejścia do przestrzeni biurowej. Jak widać na załączonych obrazkach, oszczędna forma nie musi być monotonna. Czasami wystarczy (z głową!) zagrać kolorem.

Agencja Scholz & Friends Warszawa chciała rozwinąć podejście do sposobu pracy w agencji kreatywnej, gdzie zamiast tradycyjnych podziałów na biura, praca skupiałaby się wokół jednej otwartej przestrzeni. Dzięki otwarciu przestrzeni biurowej, członkowie zespołu mogą swobodnie poruszać się pomiędzy otwartymi i nieprzydzielonymi miejscami, umożliwiając im gromadzenie się w grupach w razie potrzeby. Praca zespołów kreatywnych, recepcjonistów, asystentów wykonawczych, projektantów, grafików, personelu obsługi klienta, copywriterów i dyrektorów kreatywnych, skupia się wokół jednego stołu, który jest dominującym elementem przestrzeni.

Kos Architect, zespół projektowy: Łukasz Kos, Edyta Krawczyk, Magdalena Górecka, Joanna Otrebska. Wiącej na: www.kos-arch.com

Powiązane artykuły: