Warszawa: Między Nami a designem

Warszawa | MM


4 sierpnia 2011 | Design | Miejsca | Styl życia |

Między Nami to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kawiarni w Warszawie. Od 17 lat można tutaj nie tylko zjeść smaczny posiłek czy spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych. Od pewnego czasu właściciele lokalu oferują również noclegi w miłej, dizajnerskiej atmosferze.

Między Nami to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kawiarni w Warszawie. Od 17 lat można tutaj nie tylko zjeść smaczny posiłek czy spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych. Od pewnego czasu właściciele lokalu oferują również noclegi w miłej, dizajnerskiej atmosferze.

Lokal Między nami mieści się przy ulicy Brackiej 20. Tutaj właściwie każdy znajdzie dla siebie coś miłego: z obszernego menu skorzystają zarówno dorośli jak i dzieci, wegetarianie i mięsożercy. Codziennie też możemy liczyć na danie dnia, a ponadto miłośnicy win mają szansę odnaleźć ciekawostki w karcie win: właściciele sugerują również tzw. wina miesiąca w bardzo rozsądnych cenach. Między nami to już od dawna połączenie współczesnej domowej kuchni, której dania zmieniają się w każdy dzień tygodnia, a także intrygujące miejsce dla rozrywki oraz sztuki. To wszystko sprawia, że Między nami pozostaje wciąż w czołówce najmodniejszych warszawskich lokali.

Od niedawna kawiarnia otrzymała nowe towarzystwo: trzy pokoje, w których możemy zatrzymać się w podroży. – To idealne schronienie w centrum Warszawy dla wielbicieli designu i dyskretnego luksusu. Ciekawy mariaż klasycznej XIX wiecznej architektury ze współczesnym wnętrzem. Przestronne, utrzymane w tonacji bieli, pokoje to połączenie nowoczesności, komfortu i unikalnych, modernistycznych mebli – przyznaje Ewa Moisan z Between Us B&B. Każdy z pokojów ma swój niepowtarzalny i unikatowy klimat. Wszystkie mają wlasne łazienki, wyposażono je w telewizory i internet. Ich goście mogą skorzystać również z aneksów kuchennych, które pełnią także funkcje mini baru.

Każdy z pokoi ma nieco inny wystrój, który wymusza w pewien sposób wielkość przestrzeni użytkowej: największy ma 25 m kw., najmniejszy 14 m kw. Trzeci z pokoi to powierzchnia licząca 20 m. Z okien pokojów możemy podziwiać widok na dziedziniec. A wewnątrz korzystać ze zgromadzonych tutaj przedmiotów, czasami mocno ze sobą kontrastujących, nawiązujących do różnych stylistyk i mód. Pokoje dają wrażenie przestronności również dlatego, że wciąż możemy tutaj liczyć na minimalizm formalny. – Nasz B&B dyskretnie położony w centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z XIX wieku zapewni dogodny dostęp do wszystkich kluczowych punktów stolicy; najważniejszych miejskich atrakcji, zabytków, centrów biznesowych I rozrywkowych – dodaje Ewa Moisan.

Za pokój ze śniadaniem zapłacimy 85, 100 lub 115 euro. Więcej: www.miedzynamicafe.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Vintage na Powiślu

Vintage na Powiślu

Warszawa | 25 października 2023

Tak mieszka projektantka Daria Wachowicz z pracowni Dash Interiors

Ze stolicą u stóp

Ze stolicą u stóp

Warszawa | 21 września 2023

Look Up, czyli najnowsze miejsce ewentowe na dachu stolicy projektu MIXD