W duecie siła!

Co było pierwsze – miłość czy zawodowa pasja? Co w relacji zawodowo-prywatnej jest najbardziej ekscytujące, a co wymagające? I oczywiście – jak się poznali, co ich połączyło? Dzięki wyjątkowym rozmowom z fascynującymi parami nowy numer „Design Alive” jest bardzo romantyczny!

Wybraliśmy dla Was siedem par, każda z inną historią i energią, które opowiedziały nam, jak się pracuje wspólnie i tworzy udany związek. A także 30 duetów, o których pisaliśmy najczęściej w ciągu ostatnich miesięcy. Są dowodem na to, że czysto zawodowe relacje także zyskują na partnerstwie! 

42. numer „Design Alive” dostępny jest w salonikach prasowych oraz w naszym sklepie: z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej. Dołącz do świata „Design Alive”, a 6 kolejnych numerów magazynu dostarczymy Ci prosto do domu!

Nowy numer Design Alive

Siedem historii o miłości i pasji

W artykule okładkowym, uzupełnionym o niesamowitą sesję, rozmawiamy z projektantką Anią Łoskiewicz i fotografem Jackiem Kołodziejskim. Wspólnie próbujemy dociec, jak oni to robią, że z miksu ich osobowości i zainteresowań powstają rzeczy tak unikatowe?

Do swojego świata wpuścili nas również Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz, snując opowieść o wzajemnym wsparciu i świadomie budowanej relacji . O tym, jak się pracuje w domu, siedząc przy komputerach naprzeciwko siebie opowiadają nam  z kolei projektanci graficzni Ada Zielińska i Patryk Hardziej.

Rozmawiamy też z Justyną Kuską i Maćkiem Jeżykiem, twórcami Oni Studio, którzy wspólnie fotografują architekturę i wnętrza, a z Magdaleną Hubką i Piotrem Grzybowskim, którzy prowadzą wspólnie manufakturę Swallow’s Tail Furniture, spotykamy się w ich nowym showroomie na Powiślu. Polsko-włoski duet Nudo, czyli Kaja Ałaszkiewicz i Domenico Russo, też najpierw połączyło uczucie, a z czasem – zawodowa pasja. Pracują, kłócą się i dyskutują w trzech językach.

Co jeszcze skrywa nowy numer „Design Alive”?

Ekscytujące wnętrza: ciepły minimalizm ze wschodniej Anglii, ekscentryczne art déco z Bombaju oraz ekspresyjny eklektyzm z Nowego Jorku. I sztuka! Szerzej opisujemy jej częste przenikanie się z designem, bo skoro coraz chętniej otaczamy się przedmiotami, które noszą ślady rąk, na świecie przybywa galerii z designem wpisanym w statut. 

Poza tym koniecznie przeczytajcie o duecie projektowym Draga Obradovic i Aurel K. Basedow, którzy w swoim atelier nad szmaragdowym jeziorem Como tworzą kolekcjonerskie przedmioty i wywiad z siostrami bliźniaczkami architektkami – Magdaleną Federowicz-Boule i Anną Federowicz z pracowni Tremend.

Magazyn Design Alive

NR 48 LATO 2024

ZAMAWIAM

NR 48 LATO 2024

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

TRÓJMIASTO 2024 WYDANIE SPECJALNE

Czytajcie nowy „Design Alive”! Solo albo w duecie!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: