Rzemiosło w Autor Rooms

Warszawa |

25 listopada 2019 | Miejsca | Wydarzenia

Około 25 polskich projektantów i rzemieślników. Dobrze zaprojektowane produkty i ciekawe spotkania. Si Beau Pop Up w Autor Rooms zaprasza na przedświąteczne „slow” zakupy

Anne-Laure Delmotte, Pauline de Luppé i Anne-Sophie Nival to Francuski zafascynowane polskim rzemiosłem. Dziewczyny na co dzień mieszkają w Warszawie i postanowiły wspólnie stworzyć agencję eventową oraz blog poświęcony polskiemu rękodziełu. Teraz, w okresie przedświątecznym, zapraszają na ciekawe wydarzenie, w trakcie którego wielu polskich twórców będzie mogło pokazać swoje krótkie serie ręcznie tworzonych obiektów.

Si Beau Pop Up ma na celu połączyć galerię prezentującą dzieła polskich projektantów i rzemieślników z targami w stylu „slow”. To właśnie tutaj spotkanie, rozmowa i przyjazna atmosfera miejsca odgrywać będą najważniejszą rolę. Dla Si Beau ważny jest twórca i jakość produktu, dlatego w trakcie warszawskiego wydarzenia poznamy tylko starannie dobrane marki rzemieślnicze tworzące limitowane serie obiektów wyposażenie wnętrz, akcesoriów, czy też biżuterii. Kluczem doboru dla Si Beau jest dobre wzornictwo, szczera historia, przejrzystość procesu produkcji oraz cena.

Również miejsce wydarzenia nie będzie przypadkowe. Organizatorki zapraszają do kultowego, warszawskiego Autor Rooms, w którym to właśnie design stał się najważniejszym spoiwem łączącym wiele wspaniałych marek i projektantów. Hotel powstał w przestrzeniach zabytkowego apartamentu przy ul. Lwowskiej 17 z inicjatywy Mamastudio – znanej, warszawskiej pracowni zajmującej się tworzeniem komunikacji wizualnej marek. Wnętrza Autor Rooms zaprojektował Mateusz Baumiller, a dopieścić je pomagają zaprzyjaźnieni twórcy. Każdy pokój jest inny, chociaż urządzony z tym samym smakiem. Oryginalnymi dziełami sztuki ozdobili hotel kuratorzy z Galerii Starter. Projektanci mody z ZuoCorp zaprojektowali dla Autora szlafroki, w łazienkach można znaleźć ekologiczne polskie kosmetyki. Za meble i przedmioty odpowiadają: Beza Projekt, Maria Jeglińska, Comforty, Segiet Oniszh, Ultralight, Paged, Purpura i BISK.

Zapraszamy do Autor Rooms 28 listopada, w godz. 9-21, ul. Lwowska 17/7

Zarejestrujcie się pisząc mail na adres bonjour@si-beau.pl
www.si-beau.pl

SI-BEAU-POPUP-Post2

 

autor_rooms_designalive - 7

 

autor_rooms_designalive - 1

 

autor_rooms_designalive - 4

 

autor_rooms_designalive - 13

 

autor_rooms_designalive - 2

autor_rooms_kolejne_designalive - 4

autor_rooms_kolejne_designalive - 5

autor_rooms_designalive - 3

autor_rooms_designalive - 12

 

autor_rooms_designalive - 5

 

autor_rooms_designalive - 10

 

autor_rooms_designalive - 9 autor_rooms_designalive - 8

autor_rooms_IKONA_designalive - 1

autor_rooms_kolejne_designalive - 2

autor_rooms_kolejne_designalive - 3 autor_rooms_kolejne_designalive - 1

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Moim językiem jest szkło

Moim językiem jest szkło

Wrocław | 18 października 2023

Artystka i projektantka Agnieszka Bar opowiada nam o pracy i szklanych obiektach