Samsung Bespoke. Lodówka taka jak Ty

Warszawa | Tekst promocyjny

23 lipca 2021 | Design | Wnętrza |

Każdy dom jest jedyny w swoim rodzaju, bo każdy z nas jest inny. Dlaczego więc jedno z najważniejszych urządzeń w domu też nie miałoby być wyjątkowe? Teraz już może – i to dzięki Tobie. Poznaj lodówkę Bespoke. Stworzoną dla Ciebie i przez Ciebie.

Ostatnie miesiące dały wszystkim wiele do myślenia. Na znaczeniu zyskała przestrzeń domu jako miejsca bezpiecznego, komfortowego i wielofunkcyjnego, w którym spędzamy coraz więcej czasu. Kluczową rolę odgrywa tutaj kuchnia: tradycyjnie gromadząca  domowników  podczas  gotowania i wspólnego spożywania posiłków.

Samsung jako lider w dziedzinie produktów chłodzenia przyglądał się tym zmianom. Rozmawiał z użytkownikami i pytał, jakie cechy powinna mieć lodówka na miarę współczesności. I tak powstała lodówka Bespoke.

Kiedy Samsung pytał o Wasze oczekiwania, estetyka i swobodny wybór wykończenia były jednymi   z ważniejszych cech. Zależało Wam na możliwości dopasowania wyglądu lodówki do indywidualnych preferencji. Bespoke odzwierciedla tę potrzebę poprzez swobodną personalizację. Do wyboru macie szeroką gamę kolorów frontów oraz materiałów wykończeniowych i decydujecie również o tym, jakie ma być wnętrze lodówki.

Przede wszystkim jest ono większe: Samsung zastosował innowacyjną technologię SpaceMax, która pozwoliła na znaczne zmniejszenie grubości ścianek. Mimo to wymiary zewnętrzne nie zmieniły się ani o milimetr. To odpowiedź na rosnące potrzeby związane z przechowywaniem większej ilości produktów spożywczych. Układ wnętrza – półki, szufladki – można też dopasować do swojego stylu życia. Czy więcej miejsca potrzebujecie na warzywa, mięso, a może napoje? Jak wiele posiłków przygotowujecie na później i mrozicie? Zwróćcie przy okazji uwagę na ciekawe rozwiązanie, jakim jest Optimal Fresh +. To szuflada, którą można wykorzystywać jako jedną przestrzeń albo podzielić ją na dwie strefy: chłodniejszą dla mięsa i ryb i lżej chłodzącą dla warzyw i owoców.

Drugą kwestią, na jaką zwracaliście uwagę, jest to, że Wasze życie i oczekiwania z czasem się zmieniają. Potrzebujecie innej lodówki, kiedy jesteście singlami, a zupełnie innej, gdy jest już Was dwoje, a potem troje czy czworo… Bespoke jest lodówką modułową. Co to oznacza? Że z czasem możecie wymieniać lub dostawiać kolejne moduły, które zawsze będą do siebie idealnie pasowały. Na przykład moduł slim lub pełnowymiarowy, gdy zdecydujecie się zamieszkać razem. A następny, gdy powiększy się Wam rodzina. Możecie dobrać jego funkcje odpowiednio do swoich potrzeb.

 

W rozmowach przewijał się również temat wydajności oraz efektywności energetycznej. Za ważne uznawaliście zarówno gwarancję świeżości produktów przechowywanych w lodówce, jak i oszczędność energii związaną nie tylko z mniejszymi kosztami, ale również Waszą rosnącą świadomością ekologiczną.

W lodówce Bespoke Samsung wprowadził szereg technologii, które sprzyjają realizacji także tych potrzeb. Zacznijmy od komfortu przechowywania żywności w optymalnie zaprojektowanym środowisku chłodzącym. Technologia No Frost zapewnia równomierną temperaturę i poprawia cyrkulację powietrza. Dzięki temu we wnętrzu lodówki nie osadza się szron ani lód. Technologię tę wspierają Metal Cooling, czyli metalowe wykończenie tylnej ścianki lodówki, oraz system All-Around Cooling: umieszczone na kilku poziomach urządzenia otwory wentylacyjne, przez które wdmuchiwane jest zimne powietrze. Wszystkie te rozwiązania zapewniają stabilną temperaturę wewnątrz lodówki. Mózgiem urządzenia jest zaś kompresor Digital Inverter. To on steruje nim w taki sposób, że jest ono zarówno wydajne, jak i oszczędne. Kompresor automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie. Tym samym zużywa mniej energii. I robi to po cichutku. Bez zbędnego hałasu.

Wyjątkowa, modułowa, wydajna i przyjazna. Bespoke to lodówka, która pasuje niemal do każdej kuchni.

Samsung rekomenduje instalację przez autoryzowany serwis.

Więcej na: www.bespoke.samsung.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: