Profim w kolorze

W dniach 23–27 października w Kolonii odbywają się targi wyposażenia biur i nieruchomości Orgatec. Uznana, rodzima marka Profim prezentuje tam stoisko wypełnione premierowymi projektami, które pozwoli zanurzyć się w bogatej symbolice kolorów.

Tym razem, będą one skoncentrowane wokół culture@work – wizjonerskiego podejścia do pracy. Z uwagi na kulturę i organizację życia zawodowego, zmienia się także podejście do wzornictwa dedykowanego biurom. Coraz ważniejsze stają się wartości takie jak współpraca, zaangażowanie i wzajemne zaufanie. Aby im sprzyjać, Profim tworzy przestrzenie, które pozwalają budować relacje w zespole i wprowadzać przyjazną atmosferę. W efekcie zacierają się granice między strefami prywatną i publiczną – biura coraz bardziej przypominają domy.

Tegoroczna edycja targów dla firmy Profim odbywa się pod hasłem #findyourcolour. We współpracy ze Studio Rygalik powstał przykuwający uwagę odwiedzających projekt, zaskakujący fantazyjną formą, która przenosi widza do świata nasyconych, energetycznych barw. Wśród prezentowanych kolekcji jest kilka zupełnie nowych premierowych m.in. Chic Lounge autorstwa Christophe’a Pillet oraz już istniejących t.j.: Violle, Mickey, Pelikan, Chic, i Chic Air w różnych odsłonach kolorystycznych.

Marka przygotowała także niespodziankę w postaci wyjątkowego albumu – „Book of Colour”. Wielbiciele fotografii mają okazję zapoznać się z niebanalnym materiałem, który tworzą inspirujące eseje autorstwa cenionego artysty Pawła Bownika. Tematem przewodnim „Book of Colour” jest rola koloru w malarstwie, kinematografii oraz innych dziedzinach sztuki.

Więcej na: www.profim.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Wygodne home office

Wygodne home office

Warszawa | 28 marca 2023

Zaglądamy do domowych biur architektek wnętrz z Jam Kolektyw

Meble tworzone z misją

Meble tworzone z misją

Tibro | 20 lipca 2021

Offecct to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią klasykę i prostotę