PRL na stole [wideo]

połczyn zdrój | anna borecka

24 lipca 2014 | Design | Rzeczy |

Wielofunkcyjny stół studia Kameleon sprawdzi się w kuchni, salonie czy gabinecie. Stworzony jako pierwszy element większej kolekcji nawiązuje do produktów z czasów PRL.

Mebel stworzyła Alicja Olech z Kreatywnego Studia Projektowania Wnętrz Kameleon. – Stworzenie mebla zarówno unikatowego, który daje możliwość dopasowania się do wielu wnętrz i osobowości poprzez zmiany wzorów na blacie, jak i uniwersalnego ze względu na funkcję, którą może spełniać: miejsca spożywania posiłków, biurka – miejsca pracy, zabawy i nauki. Ważne było, aby mebel był prosty w stylistyce, jednak wprowadzał coś wyjątkowego do swojej formy. Dzięki temu idealnie wkomponuje się do wielu nowoczesnych wnętrz i tych w stylu skandynawskim czy vintage – przyznaje projektantka.

Co istotne, układanie wzorów może stanowić świetną zabawę dla dzieci i dorosłych, blat stołu może również posłużyć za planszę do gier. Ława StanisŁAWA lączy więc funkcje czysto praktyczne z elementem zabawy i kreatywności. Wszystkie kołeczki są wymienne, a to oznacza możliwość wielokrotnych metamorfoz, w zależności od potrzeb czy pożądanej kolorystyki. Kolce są dostępne w różnych kolorach. Stół ponadto jest wyposażony w dwie szuflady.

Ława StanisŁAWA jest pierwszym w kolekcji meblem nawiązującym do polskiego wzornictwa lat 50. i 60. W przyszłości uzupełnią ją także komoda, stolik kawowy czy szafka nocna. Mebel jest dostępny na zapytanie.

Więcej: www.kameleon-projektowanie.com

Powiązane artykuły: