Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

W przymusowym, ale koniecznym „areszcie domowym” zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Design Alive pod hasłem „Miłość”. Magazyn dostępny jest do końca marca do pobrania za darmo na naszym portalu. Żeby go pobrać wystarczy zapisać się do naszego newslettera. Dziś startujemy też ze sprzedażą najnowszych wydań magazynu w wersji cyfrowej — do poprania na komputer, smartfon lub tablet.

Chociaż za oknami w słonecznych promieniach czuć już wiosnę, a temperatura gdzieniegdzie wskazuje wręcz wakacje — pozostajemy w czterech ścianach swoich mieszkań, a przyrodę podziwiamy co najwyżej z okien, balkonów, podwórek. Jak wędrówki — to tylko samotne. Jak wyjścia — to szybkie i bezkontaktowe. Jednoczymy się natomiast w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, które nas otaczają, abyśmy jak najszybciej i w niezmienionym gronie mogli wrócić do realizowania planów i spełniania marzeń.

Tymczasem podajemy Wam nowy numer Design Alive. A w nim ze stron uwodzą kolory, formy, przestrzenie. Literackie i fotograficzne pomosty, którym niestraszne zamknięte granice i opustoszałe miasta. Przeniesiemy się na chwilę do słonecznej Barcelony gdzie po secesyjnej kamienicy oprowadzi nas Julia Cieszko. Tomasz Malkowski natomiast proponuje wycieczkę tropem pudełkowej architektury. Spragnieni ludzkich kontaktów zapraszamy również do lektury wywiadu z Ryszardem Balcerkiewiczem i jego synem Michałem Balcerkiewiczem — dwa punkty widzenia, jedna miłość do mebli.

Magazyn w wersji papierowej możecie kupić w wybranych salonikach prasowych. Dostępny jest też w naszym sklepie, z bezpośrednią dostawą do domu (tutaj).

Dziś startujemy też ze sprzedażą ostatnich wydań magazynu w wersji cyfrowej — do pobrania na komputer, smartfon lub tablet (tutaj). Natomiast numer DA 32 można pobierać do końca marca za darmo – wystarczy zapisać się do naszego newslettera (tutaj).

Bądźcie z nami!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: