Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

W przymusowym, ale koniecznym „areszcie domowym” zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Design Alive pod hasłem „Miłość”. Magazyn dostępny jest do końca marca do pobrania za darmo na naszym portalu. Żeby go pobrać wystarczy zapisać się do naszego newslettera. Dziś startujemy też ze sprzedażą najnowszych wydań magazynu w wersji cyfrowej — do poprania na komputer, smartfon lub tablet.

Chociaż za oknami w słonecznych promieniach czuć już wiosnę, a temperatura gdzieniegdzie wskazuje wręcz wakacje — pozostajemy w czterech ścianach swoich mieszkań, a przyrodę podziwiamy co najwyżej z okien, balkonów, podwórek. Jak wędrówki — to tylko samotne. Jak wyjścia — to szybkie i bezkontaktowe. Jednoczymy się natomiast w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, które nas otaczają, abyśmy jak najszybciej i w niezmienionym gronie mogli wrócić do realizowania planów i spełniania marzeń.

Tymczasem podajemy Wam nowy numer Design Alive. A w nim ze stron uwodzą kolory, formy, przestrzenie. Literackie i fotograficzne pomosty, którym niestraszne zamknięte granice i opustoszałe miasta. Przeniesiemy się na chwilę do słonecznej Barcelony gdzie po secesyjnej kamienicy oprowadzi nas Julia Cieszko. Tomasz Malkowski natomiast proponuje wycieczkę tropem pudełkowej architektury. Spragnieni ludzkich kontaktów zapraszamy również do lektury wywiadu z Ryszardem Balcerkiewiczem i jego synem Michałem Balcerkiewiczem — dwa punkty widzenia, jedna miłość do mebli.

Magazyn w wersji papierowej możecie kupić w wybranych salonikach prasowych. Dostępny jest też w naszym sklepie, z bezpośrednią dostawą do domu (tutaj).

Dziś startujemy też ze sprzedażą ostatnich wydań magazynu w wersji cyfrowej — do pobrania na komputer, smartfon lub tablet (tutaj). Natomiast numer DA 32 można pobierać do końca marca za darmo – wystarczy zapisać się do naszego newslettera (tutaj).

Bądźcie z nami!

no images were found

Powiązane artykuły:

Patagonia nie chce już rosnąć. Jej szef Ryan Gellert: – Klienci powinni nam odsprzedawać nasze produkty

Szczery Ryan Gellert

| 1 lutego 2021

Szef marki Patagonia tłumaczy jak wyhamować rozwój... rozpieszczonej firmy

O tym najczęściej czytaliście w 2020 roku!

Czas podsumowań

Warszawa | 30 grudnia 2020

Oto najpopularniejsze teksty 2020 na portalu „Design Alive"

Zimowy numer „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Numer pełen premier

Warszawa | 21 grudnia 2020

Zimowe wydanie „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Polska!

Warszawa | 4 listopada 2020

Już jest nowy numer „DA Home”! A w nim piękna Polska

Jesienny magazyn „Design Alive” już w sprzedaży. Pełen esejów wielkich umysłów, pięknych idei oraz nietuzinkowych wnętrz

Normalność

Warszawa | 30 września 2020

Jesienny numer „DA" już w sprzedaży. Z dodatkiem pełnym esejów!

Targi wciąż niepewne. Niemcy zmieniają kalendarz 2021. Co z Mediolanem?

Przetasowania

Frankfurt nad Menem | 22 września 2020

Messe Frankfurt zmienia harmonogram targowy wiosny 2021