Niebanalne wzmacniacze muzyczne

Ciekawie zaprojektowane wzmacniacze muzyczne przeznaczone do użytku domowego oferuje firma Encore Seven. W ofercie znajduje się kilka modeli różniących się mocą i zastosowanymi lampami elektronowymi. Wszystkie łączy kilka charakterystycznych cech wzornictwa, z których najbardziej rozpoznawalna to ułożenie lamp podobnie do cylindrów w silnikach typu V. Niemniej intrygujący jest drewniany pilot zdalnego sterowania w kształcie kuli.

Wzmacniacze w Bielsku-Białej powstają od pięciu lat i od samego początku przyciągają uwagę nie tylko audiofilów ze względu na wyrafinowane brzmienie, ale też miłośników wzornictwa czy też, po prostu, ładnych przedmiotów użytkowych. Producent wychodzi z założenia, że stojący zwykle w centralnym punkcie salonu sprzęt audio, musi się wyróżniać i przyciągać uwagę swoim wyglądem. Stąd wzmacniacze Encore Seven, które oprócz znakomitego brzmienia również dobrze wyglądają.

Urządzenia dostępne są na zamówienie jedynie w kilku salonach audio w Polsce lub bezpośrednio u producenta. Ceny wzmacniaczy klasycznych zaczynają się od 6 tys. zł, a tych z wyższej półki – od 10 tys. zł. Na czerwiec firma zapowiada premierę kolejnego produktu.

Więcej na: www.encore7.com

Powiązane artykuły: