Efekt synergii

Synergy to lampa ledowa z wbudowanym głośnikiem i funkcjonalnie zaprojektowanym schowkiem. Dzięki niej możesz cieszyć się naturalnym światłem, ulubioną muzyką i schłodzonymi napojami.

Ta designerska, duńska lampa sprawdza się wszędzie – w parku, na balkonie lub na plaży. Można zabrać ją ze sobą i cieszyć się dyskretnym światłem i nastrojową muzyką w tle. Funkcjonalny schowek można wypełnić lodem i chłodzić ulubiony napój. Wszechstronność zastosowań schowka jest nieograniczona: lampę można postawić w ogrodzie, wypełnić go ziemią i posadzić ozdobną roślinę.

Lampa doskonale sprawdzi się podczas długich, zimowych dni  daje dyskretne, ciepłe oświetlenie. Urządzenie jest kompatybilne, dzięki czemu ulubioną muzykę można bez problemu przesłać przez  bluetooth prosto ze smartfona, tabletu lub komputera i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem wysokiej jakości.

Synergy jest świetna na każdą okazję, rodzinne święto w domu, czy letni wieczór na tarasie. Wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiałów, posiada elegancki uchwyt ze skóry licowej w aluminiowym wykończeniu. Czas pracy baterii wynosi od 5 do 7 godzin.

Więcej na: www.kooduu.com, www.dutchhouse.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: