Modernoff. Meble dla wielbicieli minimalizmu

– Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do wielbicieli minimalizmu, ceniących naturalny materiał oraz jakość wykonania widoczną w detalach – mówi Marta Dziermejko z młodej polskiej marki meblowej Modernoff.

Małoseryjne meble wykonywane ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego drewna litego to dzieło architektów: Marcina Fabińskiego, który jest również pomysłodawcą i założycielem marki Modernoff oraz Marty Dziermejko, która oprócz wdrażania nowych produktów zajmuje się rozwojem marki. Projektowanie oraz tworzenie mebli jest ich pasją, co z resztą widać po artystycznym charakterze produktów. Projekty są kreślone w minimalistycznym duchu, ze skupieniem szczególnej uwagi na detalach oraz uroku naturalnego materiału. Zdaniem twórców, w każdym drewnie ukryte jest piękno, którego nie trzeba tworzyć na nowo. Wystarczy je odkryć i odpowiednio pielęgnować.

Modernoff istnieje już od paru lat na rynku meblarskim. Początkowym zakresem działalności była produkcja drzwi oraz mebli pod wymiar. Założycielowi marki zależało jednak na tym, aby działała ona wielotorowo – nie tylko wykonywała zabudowy zlecane przez klientów, ale również rozwijała się pod kątem twórczym, bardziej kreatywnym.

– Właściwe prace nad tym projektem rozpoczęliśmy w zeszłym roku, chociaż większość szkiców oraz część prototypów zostały wykonane o wiele wcześniej. Rok 2020 okazał się dla nas bardzo przełomowy pod tym względem. Pandemia zdecydowanie ułatwiła nam podjęcie pewnych decyzji i wpłynęła na znaczne przyspieszenie naszych działań. W drugiej połowie roku podzieliliśmy brand Modernoff na trzy grupy produktowe: drzwi, wnętrza oraz meble, tym samym uruchamiając sklep internetowy Modernoff Meble – opowiada Marta Dziermejko. – Zamówienia realizujemy wysyłkowo na terenie całej Polski. Niebawem nasze meble będzie można dotknąć w dwóch miastach: Warszawie oraz Krakowie – opowiada Marta Dziermejko.

Ceny mebli Modernoff mieszczą się w zakresie cenowym 500 do 3200 zł. Więcej na: www.modernoff.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: