MIU MAGIC

Miuform to marka mebli wypoczynkowych łącząca dobre wzornictwo z multifunkcjonalnością. Tak właśnie jest w przypadku kolekcji „Miu Magic” zaprojektowanej przez Agnieszkę Możdżer.

Ten modułowy zestaw siedzisk wyróżnia się geometrycznymi formami i innowacyjnym systemem oparć, które można dowolnie zestawiać. Z łatwością stworzymy z nich sofę, narożnik, fotel czy miejsce do spania, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni jako strefy do wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi, zabawy z dziećmi czy domowego kina. Nie będzie też problemu z dostosowaniem siedziska do planowanej aktywności – nawet jeśli jedna osoba zamierza leżeć, a druga potrzebuje wygodnego oparcia.

Kolejną zaletą kolekcji są zdejmowalne pokrowce, które można prać w pralce.  Ważną rolę w „Miu Magic” odgrywa też kolor. Wybierając monochromatyczny zestaw tkanin o wyraźnych splotach lub połączenie kontrastowych barw, uzyskamy efekt najbardziej pasujący do danego wnętrza.

Zmiana kolorów oparć i siedzisk oraz ich różnorodne kombinacje pozwalają na błyskawiczną metamorfozę przestrzeni. Praktycznym rozwiązaniem jest również duża skrzynia ukryta w siedzisku – cenne miejsce do przechowywania.

Więcej na: www.miuform.com  

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: