Magiczna „jedenastka”

11 edycja, 19 wyselekcjonowanych twórców i nieskończona ilość inspiracji. Od 5 do 7 września, we otoczeniu ośrodka Oczyszczalnia koło Warszawy, odbyła się kolejna edycja #meetblogin2022.

Inicjatorką wydarzenia i główną organizatorką niezmiennie była Ula Michalak, ceramiczka i malarka, ale także stylistka wnętrz i autorka bloga interiorsdesignblog.com. Od lat zrzeszająca i wspierająca środowisko blogerów wnętrzarskich. Zainicjowana przez nią seria wydarzeń pod hasłem #meetblogin2022 to platforma do wymiany doświadczeń oraz budowania przyjacielskich i biznesowych relacji, w ramach blogosfery wnętrzarskiej, jaki i poza nią. To ważny punkt odniesienia dla środowiska związanego z branżą wyposażenia i aranżacji wnętrz.

W tegorocznej edycji wzięło udział 19 twórców internetowych zajmujących się tematyką aranżacji i dekoracji wnętrz. Do współpracy zaproszono natomiast marki takie jak: Purmo, Grohe, Homla, Frontsize, Giera Design i Ryobi.

Zwieńczeniem wydarzenia były warsztaty z ceramiki przeprowadzone przez łódzką pracownię należącą do Katarzyny Ulatowskiej.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Proste formy

Proste formy

Warszawa | 23 listopada 2022

Naturalne, ponadczasowe materiały i szczypta wabi sabi na Żoliborzu

Dwa poziomy modernizmu

Dwa poziomy modernizmu

Warszawa | 18 listopada 2022

Miało być przede wszystkim nietuzinkowo. Zaglądamy do apartamentu na Żoliborzu!

Na stołecznych Filtrach

Na stołecznych Filtrach

Warszawa | 16 listopada 2022

Tak mieszka aktorka Erika Kaar wraz z mężem, adwokatem Maciejem Bielskim