Magiczna „jedenastka”

11 edycja, 19 wyselekcjonowanych twórców i nieskończona ilość inspiracji. Od 5 do 7 września, we otoczeniu ośrodka Oczyszczalnia koło Warszawy, odbyła się kolejna edycja #meetblogin2022.

Inicjatorką wydarzenia i główną organizatorką niezmiennie była Ula Michalak, ceramiczka i malarka, ale także stylistka wnętrz i autorka bloga interiorsdesignblog.com. Od lat zrzeszająca i wspierająca środowisko blogerów wnętrzarskich. Zainicjowana przez nią seria wydarzeń pod hasłem #meetblogin2022 to platforma do wymiany doświadczeń oraz budowania przyjacielskich i biznesowych relacji, w ramach blogosfery wnętrzarskiej, jaki i poza nią. To ważny punkt odniesienia dla środowiska związanego z branżą wyposażenia i aranżacji wnętrz.

W tegorocznej edycji wzięło udział 19 twórców internetowych zajmujących się tematyką aranżacji i dekoracji wnętrz. Do współpracy zaproszono natomiast marki takie jak: Purmo, Grohe, Homla, Frontsize, Giera Design i Ryobi.

Zwieńczeniem wydarzenia były warsztaty z ceramiki przeprowadzone przez łódzką pracownię należącą do Katarzyny Ulatowskiej.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Ze stolicą u stóp

Ze stolicą u stóp

Warszawa | 21 września 2023

Look Up, czyli najnowsze miejsce ewentowe na dachu stolicy projektu MIXD