Konkurs: Wygraj słuchawki Urbanears

| MAC


9 września 2011 | Rzeczy

Wraz ze sklepem Soundwear.pl zapraszamy na kolejny konkurs z nagrodami. Tym razem do wygrania są słuchawki marki Urbanears, produkowane przez skandynawską firmę Zound Industries. Uwaga! Aby wziąć udział w piątkowym konkursie należy być zalogowanym w portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku Soundwear.pl i designalive.pl.

Wraz ze sklepem Soundwear.pl zapraszamy na kolejny konkurs z nagrodami. Tym razem do wygrania są słuchawki marki Urbanears, produkowane przez skandynawską firmę Zound Industries. Uwaga! Aby wziąć udział w piątkowym konkursie należy być zalogowanym w portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku Soundwear.pl i designalive.pl.

Bezpowrotnie minął czas niewygodnych, plastikowych słuchawek, które nie tylko zniekształcały dobywający się z nich dźwięk, ale także w czasie użytkowania nie dawały pełnego komfortu. A przecież wiele osób pragnie, by jego ulubiona muzyka towarzyszyła mu jak najczęściej, czy to podczas spaceru, podróży czy jazdy na rowerze. Nie zawsze możemy jednak uruchomić sprzęt grający, a wówczas przychodzą nam w sukurs przenośne, cyfrowe odtwarzacze.

Coraz więcej użytkowników decyduje się na szwedzkie słuchawki Urbanears, dzięki którym w dobrej jakości posłuchamy naszych ulubionych wykonawców. Ale nie tylko: skandynawska marka stworzyła cztery modele słuchawek, dostępnych w bardzo różnych kolorach. Wszystko po to, by mogły zostać dopasowane np. do stroju. Zresztą słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby stać się po prostu jego elementem. Teraz ich użytkownik może nosić je swobodnie w różnych sytuacjach i miejscach.

Urbanears spełni nie tylko najbardziej wyszukane potrzeby kolorystyczne. Dzięki nim możemy korzystać z rozmaitych nośników dźwięku, nie tylko odtwarzaczy mp3 czy mp4. Słuchawki zostały wyposażone także w mikrofon oraz sterowanie wbudowane w kabel i są kompatybilne z większością popularnych urządzeń i telefonów. Dzięki temu mogą służyć jako zestaw słuchawkowy. Urbanears są dostępne w czterech modelach: Plattan (w pełni wymiarowe słuchawki pozwalające na osiągnięcie wysokiej jakości, dobrze odizolowanego dźwięku; dla uzyskania maksymalnej mobilności słuchawki można złożyć, ponadto są wyposażono w gniazdo Zound, które umożliwia podłączenie słuchawek drugiej osoby i wspólne słuchanie muzyki z jednego odtwarzacza), Tanto (zaprojektowane dla osiągnięcia maksymalnej wygody bez ograniczenia wydajności; lekka budowa powoduje, że praktycznie ich nie czuć, jednocześnie parametry techniczne pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem), Medis (słuchawki douszne o eleganckiej i minimalistycznej stylistyce, zachowujące jednocześnie funkcjonalność na poziomie modeli pełnowymiarowych) oraz Bagis (najbardziej kompaktowy z modeli marki Urbanears; konstrukcja gumowej wkładki ułatwia włożenie słuchawek bezpośrednio do ucha jednocześnie zapewniając skuteczną redukcję szumów). Każdy z modeli ma kilkanaście wariantów kolorystycznych.

Uwaga konkurs! Wygraj Urbanears Tanto
W naszym konkursie mamy do wygrania pięć par słuchawek marki Urbanears – model Tanto. Aby wziąć udział w piątkowym konkursie i wygrać jedną z pięciu par słuchawek, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się gniazdo, które umożliwia podłączenie słuchawek drugiej osoby i wspólne słuchanie muzyki z jednego odtwarzacza w słuchawkach Plattan? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w piątek 9 września pomiędzy godz. 12.00 a 14.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako piętnaste, pięćdziesiąte, osiemdziesiąte piąte, sto dziesiąte i dwusetne z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w piątkowym konkursie należy być zalogowanym w portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: Soundwear.pl i designalive.pl. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej: www.urbanears.com, www.facebook.com/soundwear, www.blog.soundwear.pl, www.soundwear.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: