Konkurs: Wygraj krzesło Flux

| MAC

2 grudnia 2011 | Rzeczy

Wraz z showroomem White Around organizujemy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy krzesła Flux. Będziecie mogli je wygrać w piątek 2 grudnia. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: White Around oraz Design Alive.

Wraz z showroomem White Around organizujemy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy krzesła Flux. Będziecie mogli je wygrać w piątek 2 grudnia. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: White Around oraz Design Alive.

Krzesła Flux to projekt pochodzący z Holandii, który w tym roku cieszył się ogromnym powodzeniem na festiwalach i targach poświęconych wzornictwu. To w pewnym sensie krzesło rekordowe, ale i filozoficzne. Rekordowe, bo zapewne jeszcze długo nikt nie będzie w stanie pobić wyniku ilości złożonych i zgromadzonych krzeseł na jednym metrze sześciennym. Fluxów można w takiej przestrzeni spakować aż 77. Nie byłoby rekordowego wyniku, gdyby nie pewna głębia filozoficzna tego projektu. Flux składa się niemal jak origami a ponadto krzesło dość mocno nawiązuje do współczesnego stylu i charakteru życia, gdzie coraz mniej mamy przestrzeni do zagospodarowania, często wybieramy też minimalistyczne rozwiązania w aranżowaniu naszego otoczenia.

Krzesła Flux powstają ze specjalnego tworzywa sztucznego, mimo że wyglądają jakby było stworzone z papieru. Zadziwia ich wszechstronność: dzięki łatwości składania (wprawieni użytkownicy potrafią je złożyć w zaledwie kilka sekund) znajdują bardzo wszechstronne zastosowanie: od domowego salonu, poprzez kluby i kawiarnie aż po sale konferencyjne. Można je przechowywać stosując pomysłowy wieszak a ponadto każde krzesło można wzbogacić o dodatkową poduszkę.

Krzesło Flux wymyślili Douwe Jacobs i Tom Schouten. Obecnie na rynku są dostępne krzesła w ośmiu kolorach. Niedawno pojawiła się też wersja mniejsza – junior, przeznaczona dla dzieci. Dostępna jest w sześciu kolorach.

Krzesła Flux można kupić w showroomie White Around w Warszawie (Soho Factory, ul. Mińska 25). Showroom White Around to miejsce, gdzie można znaleźć zarówno meble, jak i lampy oraz akcesoria wnętrzarskie ze Skandynawii, ale nie tylko. Powstał z myślą o osobach, które poszukują prostoty, funkcjonalności i estetyki kojarzonej z północną częścią Europy. W showroomie można natrafić na marki nieznane szerszemu gronu odbiorców.

Uwaga konkurs! Wygraj krzesło Flux
Do wygrania w piątkowym konkursie mamy trzy krzesła Flux, dwa duże oraz jedno w wersji junior. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedno z trzech krzeseł, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Ile Fluxów zmieści się w samochodzie Mini Countryman? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.whitearound.pl.

Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w piątek 2 grudnia pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako pięćdziesiąte, sto pięćdziesiąte i dwusetne z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: White Around oraz Design Alive.

Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej o sponsorze konkursu na: www.whitearound.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

W hołdzie klasyce

W hołdzie klasyce

Kopenhaga | 17 sierpnia 2021

Pierwszy projekt krzesła duńskiej marki Vipp zadebiutował w obrotowej odsłonie