Konkurs: Wygraj grzejnik Instal-Projektu

| MAC

10 listopada 2011 | Rzeczy

Wraz z firmą Instal-Projekt organizujemy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy grzejniki Omega R. Będziecie je mogli wygrać w czwartek 10 listopada. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: InstalProjekt.eu i designalive.pl

Wraz z firmą Instal-Projekt organizujemy konkurs, w którym do wygrania mamy trzy grzejniki Omega R. Będziecie je mogli wygrać w czwartek 10 listopada. Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: InstalProjekt.eu i designalive.pl

Instal-Projekt jest jednym z liderów polskiej branży grzewczej. W swojej strategii działania konsekwentnie stawia na takie wartości jak innowacje, rozwój i dialog. Instal-Projekt dostarcza co trzeci grzejnik łazienkowy w Polsce i ma ponad 4,5 mln zadowolonych użytkowników. Grzejniki z logo Instal-Projekt trafiają na 4 kontynenty – nawet do odległej Australii. Tak silna rynkowa pozycja nie byłaby możliwa bez tworzenia innowacyjnych produktów. Firma może poszczycić się ponad 130 patentami i wzorami przemysłowymi oraz ponad 50 nagrodami i wyróżnieniami. Corocznie wprowadza do oferty ok. 20 nowości, inspiracje czerpiąc przede wszystkim z potrzeb swoich klientów. Współpracuje też z grupą uznanych projektantów form przemysłowych.

Inżynierowie Instal-Projekt każdy problem traktują jak wyzwanie z którym należy się zmierzyć i zaproponować jego rozwiązanie. Dialog z klientami ma tu kluczowe znaczenie – z jednej strony daje możliwość poznania oczekiwań i problemów użytkowników, z drugiej zobowiązuje aby o technicznych zawiłościach mówić prostym i zrozumiałym językiem. Ponad 30 lat doświadczenia to także ogromny zasób wiedzy którym firma chce się dzielić m. in. za pośrednictwem serwisu doradczego Grzejniki.pl. Instal-Projekt wytwarza obecnie ok. 2 tys. modeli grzejników, grzałek i suszarek elektrycznych. Taka skala i tempo produkcji wymaga znakomitej organizacji, by zagwarantować najwyższą jakość. Firma korzysta z najlepszych jakościowo materiałów i półproduktów, dzień po dniu doskonali swoje działanie w oparciu o system ISO, doskonalenie to także kwestia dostępności produktów w ponad 2000 punktów sprzedaży.

Jedną z ostatnich nowości firmy Instal-Projekt jest grzałka HOT², która znalazła się w finale konkursu „Dobry Wzór 2011”, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Nowy produkt Instal-Projektu trafił również na ekspozycję „Must Have” podczas festiwalu Łódź Design. Grzałkę HOT² zaprojektował zespół: Mikołaj Wierszyłłowski, Wojciech Barański i Przemysław Stawicki. Ta elektryczna grzałka do grzejnika centralnego ogrzewania sprawia, że możemy korzystać z grzejnika przez cały rok, również poza sezonem grzewczym. Dzięki niej możemy wykorzystywać grzejnik łazienkowy jako suszarkę do ręczników czy odzieży. Grzałka jest funkcjonalna i ekonomiczna, wyróżnia się m.in. prostym, intuicyjnym sterowaniem oraz możliwością wykorzystania automatycznych trybów pracy. Cechuje ją także niskie zużycie energii elektrycznej: w trybie czuwania pobiera jej 80 razy mniej niż inne dostępne na rynku produkty.

Uwaga konkurs! Wygraj grzejnik Omega R!
Dziś do wygrania w konkursie mamy trzy grzejniki firmy Instal-Projekt Omega R w ekskluzywnej wersji z powłoką galwaniczną. Ten model należy do najpopularniejszych w Europie grzejników łazienkowych. Smukła konstrukcja i niewielka głębokość grzejnika sprawia, że zajmuje niewiele miejsca. Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jeden z trzech grzejników, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jaki produkt Instal-Projektu otrzymał tytuł „Finalista Dobry Wzór 2011” a także został zaproszony na wystawę „Must Have” w Łodzi? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w czwartek 10 listopada pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako dziesiąte, piętnaste i trzydzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w konkursie należy być zalogowanym na portalu designalive.pl, a także polubić konta na Facebooku: InstalProjekt.eu i designalive.pl Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Więcej o sponsorze konkursu na: www.instalprojekt.eu i www.instalprojekt.com.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: