Słynny projektant ściemnia… okna

|

3 kwietnia 2011 | Rzeczy | Velux

Jeden z najbardziej znanych dizajnerów na świecie zaprojektował dla firmy Velux rolety zaciemiające do okien. Kolekcja jest już dostępna na polskim rynku.

Rolety zaprojektowane przez Karima Rashida są wykonane z tkaniny nie przepuszczającej światła, a ich wąskie prowadnice doskonale przylegają do skrzydła okna, gwarantując całkowite zaciemnienie zarówno w dzień, jak i w nocy.

– Rolety idealnie pasują do każdego okna Velux, a dzięki unikalnemu systemowi Pick&ClickŸ ich montaż jest niezwykle prosty. Można go wykonać samodzielnie, co zajmuje zaledwie kilka minut – informuje Agnieszka Cieśla z Velux Polska.

Mieszkający w Nowym Jorku Karim Rashid jest jednym z najbardziej płodnych dizajnerów swojej generacji. Aż 3 tys. jego projektów trafiło do produkcji, otrzymał ponad 300 nagród oraz tworzył w ponad 35 krajach. Jego prace można oglądać na 20 stałych wystawach oraz w galeriach sztuki na całym świecie.

Cena rolety uzależniona jest od od rozmiaru okna i zaczyna się od 352 zł. Więcej na: www.veluxshop.pl i www.karimrashid.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: